۱۸ مهر ۱۳۹۴،‏ ۱۸:۳۵
کد خبر: 81793458
۰ نفر
مدال نقره مسابقه عكس 2015 تركیه به عكاس جوان هرمزگانی رسید

بندرعباس- ایرنا- رییس انجمن عكاسان هرمزگان از كسب مدال نقره مسابقه عكس 2015 تركیه توسط یكی از عكاسان جوان استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن بردال روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهدی ناظری، عكاس جوان هرمزگانی است كه موفق به دریافت مدال نقره فیاپ در بخش خلاقانه سومین مسابقه عكس كشور تركیه شده است.
وی افزود: ناظری كه در دو بخش این جشنواره شركت كرده بود، توانست با عكسی با عنوان تله‌ زندگی موفق به دریافت مدال نقره فیاپ در بخش عكاسی خلاقانه و برگزیده شدن پنج عكس در این جشنواره شود.
بردال خاطرنشان كرد: ناظری در سالجاری میلادی علاوه بر این موفقیت ، موفق به دریافت دو مدال برنز در مسابقات TOWER CIRCUIT 2015 و ALEKSINAC CIRCUIT 2015 شده بود .
رییس انجمن عكاسان هرمزگان تصریح كرد: این جشنواره زیر نظر فدراسیون بین‌المللی هنر عكاسی فیاپ و فدراسیون عكاسی تركیه در چهار بخش موضوع آزاد رنگی، موضوع آزاد تك‌رنگ، عكس‌های چاپ‌ شده با موضوع آزاد و خلاقانه برگزار شد.
مهدی ناظری متولد 1367 در شهر بندرعباس است كه عكاسی را از اواخر سال 91 به صورت خود‌آموخته شروع كرده و به عكاسی مستند اجتماعی و ویرایش خلاقانه علاقمند است.
عكس‌های مهدی ناظری تا‌كنون در بیشتر از 20 جشنواره بین‌المللی در 10 كشور مختلف دنیا برگزیده شده است.ك/3
7198/ 6048/1772