چراغ سبز مقامات رژیم صهیونیستی به شهرك نشینان برای كشتار مردم فلسطین

تهران – ایرنا- شهردار بیت المقدس روز پنجشنبه در بیانیه ای از شهرك نشینان صهیونیست خواست برای حفظ امنیت با خود سلاح حمل كنند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری عرب 48 این بیانیه در حالی از سوی نیر بركات شهردار بیت المقدس منتشر می شود كه در روزهای گذشته برخی از مقامات دیگر رژیم صهیونیستی از شهرك نشینان خواسته بودند كه در صورت نیاز از سلاح گرم استفاده كنند.
در همین حال یكی از اعضای پارلمان رژیم صهیونیستی این درخواست مقامات صهیونیستی را نشان از ناتوانی آن ها در برقرای امنیت و آرامش در سرزمین های اشغالی دانست.
دامنه درگیری ها میان شهرك نشینان و نظامیان رژیم صهیونیستی با فلسطینیان در مناطق مختلف فلسطین اشغالی به ویژه قدس و كرانه باختری روز به روز گسترش می یابد تا جایی كه اوضاع به كلی از تسلط این رژیم خارج شده است.
سازمان هلال احمر فلسطین روز چهارشنبه اعلام كرد كه تاكنون دستكم یك هزار و 42 فلسطینی در تهاجم های اخیر صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی، زخمی و مصدوم شده اند.
امروز نیز بیت المقدس و كرانه باختری شاهد درگیری شدید میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیستی بود.
رییس رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه درخصوص احتمال وقوع درگیری های جدید در بیت المقدس و سرزمین های اشغالی ابراز نگرانی كرد.
مسجد الاقصی و اماكن مقدس اطراف آن در هفته های اخیر صحنه درگیری شدید فلسطینی ها با شهرك نشینان و نظامیان رژیم اسرائیل بوده است. این درگیری ها ماه گذشته و پس از ورود 120 شهرك نشین اسرائیلی و وزیر كشاورزی این رژیم به مسجد الاقصی آغاز شد.
طی دو ماه گذشته، رژیم اسرائیل به طور مداوم از ورود نمازگزاران فلسطینی به محوطه مسجد الاقصی در زمان بازدید شهرك نشینان و مقام های رژیم اسرائیل جلوگیری كرده است.
خاورم**9365**1565