رژیم اشغالگر قدس یك دختر جوان فلسطینی را به ضرب گلوله به شهادت رساند

تهران- ایرنا - پلیس رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه یك دختر جوان فلسطینی را به ضربه گلوله در بیت المقدس به شهادت رساند.

به گزارش پایگاه خبری اسكای نیوز عربی، درحالی كه درگیری میان فلسطینی ها و نیروهای رژیم اشغالگر قدس در شهرهای بیت المقدس، نابلس و یافا شدت گرفته است، رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) با شلیك گلوله یك دختر جوان فلسطینی را در بیت المقدس به شهادت رساند.
صهیونیست ها علاوه بر به شهادت رساندن این دختر جوان فلسطینی، ده ها فلسطینی دیگر را زخمی كرده و 11 فلسطینی را نیز بازداشت كردند.
منابع فلسطینی اعلام كردند كه یك كودك و چهار دختر جوان نیز جزء بازداشت شدگان اخیر هستند.
از سوی دیگر، شمار زیادی از نیروهای ارتش اشغالگر صهیونیستی بامداد امروز به اطراف منطقه راس خمیس واقع در مجاورت اردوگاه شعفاط ، برای یافتن اعضا مقاومت، حمله كردند كه تاكنون از آمار دقیق بازداشتی ها اطلاعاتی در دست نیست.
این منطقه در چند روز گذشته و در ساعات دیشب آماج حملات صهیونیست ها و درگیری فلسطینی ها با آنان بوده است.
تشدید حملات نظامیان صهیونیستی به مسجد الاقصی و محدودیت دسترسی فلسطینی ها به این مكان مقدس در شرق بیت المقدس طی هفته های اخیر، باعث افزایش تنش میان فلسطینیان و صهیونیست ها شده است.
كارشناسان سیاسی و مقام های فلسطینی درباره آغاز 'انتفاضه سوم' در نتیجه تشدید اقدامات سركوبگرانه صهیونیست ها هشدار داده اند.
در همین حال سازمان آزادیبخش فلسطین یكشنبه خطاب به نظامیان و شهرك نشینان صهیونیست درباره تبعات خشونت های عامدانه آن ها و غیرقابل كنترل شدن اوضاع در مناطق اشغالی هشدار داد.
خاورم**9363**2041**1275