كسب چهار مدال جهانی توسط تیم منتخب كیوكوشین كان ایران در روسیه

مسكو - ایرنا - تیم منتخب سبك كیوكوشین كان كاراته ایران در رقابت های جهانی این رشته در استان «خاواروفسك» روسیه موفق به كسب دو مدال نقره و دو مدال برنز شد.

به گزارش ایرنا، در مسابقات دو روزه اتحادیه جهانی كیوكوشین (KWU) كه یكشنبه شب پایان یافت، « امیرحسین دانشور» در وزن منهای 95 و «بهزاد خضری » در وزن منهای 65 كیلوگرم موفق به كسب مدال نقره شدند.
همچنین در این رقابت ها كه با حضور 280 ورزشكار زن و مرد از 47 كشور برگزار شد، «بهمن ضدان» و «فرشاد شاهیاری» مدال برنز این رقابت های جهانی را به خود اختصاص دادند.
«منوچهر وحیدی» و« سیدرضا رضوی» از داوران بین المللی ایران در این رشته چندین مسابقه مهم و فینال مسابقه ها را قضاوت كردند.
«داوود دانشور» سرپرست تیم اعزامی به خبرنگار ایرنا گفت: 'هشت كاراته كا ایرانی در این رقابت های سنگین حضور یافتند و توانستند نتیجه خوبی كسب كنند، بویژه اینكه بسیاری از كشورها برای افزایش جایگاه خود در این رشته، نام آورترین كاراته كاهای خود را اعزام كرده بودند.'
«محمد منصوری فرد » مربی تیم اعزامی با اشاره به فشردگی رقابت ها و همچنین استاندارد بالای دومین دوره از رقابت های اتحادیه جهانی كیوكوشین كان، گفت:' شركت ورزشكاران ایرانی در این رقابت ها با توجه به اینكه مربیان و كارشناسان برجسته ای در آن حضور یافته بودند، تجربه خوبی بود كه می تواند برای كسب موفقیت های بیشتر مفید باشد.'
اروپام**1516 **1561** 1701