۱۲ مهر ۱۳۹۴،‏ ۲۲:۳۹
کد خبر: 81785405
۰ نفر
همسر هادی نوروزی:برای شایعه پردازان متاسفم

تهران - ایرنا - همسر هادی نوروزی كاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس،هرگونه مصاحبه با رسانه ها درخصوص علت فوت همسر خود را تكذیب كرد و نسبت به آنچه به نام وی و به دروغ در برخی از رسانه هاو شبكه های مجازی منتشر شده است، ابراز تاسف كرد.

درحالی كه تنها چهار روز از فوت ناگهانی هادی نوروزی كاپیتان با اخلاق تیم فوتبال پرسپولیس گذشته و جامعه فوتبال ایران همچنان در شوك این خبر تاسف بار قرار دارد،برخی افراد در اقدامی هدفمند و غیر اخلاقی به نقل از همسر این فوتبالیست شایعات و ادعاهایی را در رسانه ها و شبكه های مجازی درمورد علت فوت وی منتشر كردند.
خانم ابراهیم پور همسر هادی نوروزی كه هنوز از بهت و حیرت فوت ناگهانی پدر فرزندانش خارج نشده است در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، از دروغ پردازان و شایعه سازان خواست كه دست از این كار برداشته و بیش از این موجب رنجش خانواده هادی و روح آن مرحوم نشوند.
وی با ابراز تعجب و انزجار از انتشار وسیع شایعات بی اساس در روزهای گذشته درمورد علت مرگ هادی نوروزی و دروغ پردازی ها به نقل از همسرش،گفت:درحالی كه پزشك بیمارستان دلیل فوت را اعلام كرده،مطالبی به دروغ به نقل از هادی و من مطرح می شود كه همه را ناراحت كرده و روح هادی را آزار می دهد.
همسر هادی نوروزی با بیان اینكه با ازدست دادن پدر فرزندانش،همه تمركز خود را به بزرگ كردن یادگاران هادی (هانی و هانا) معطوف خواهد كرد،گفت: از همه دوستداران هادی می خواهم به من در این كار مهم كمك كنند و با برخی رفتارها و سخنان ناشایست و شایعه سازی موجب رنجش روح آن مرحوم وخانواده اش نشوند.
هادی نوروزی كاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس پنجشنبه هفته گذشته به دلیل ایست قلبی دارفانی را وداع گفت.
9118** 1701