سلامت روحي عامل تيراندازي زندان آباده فارس تاييد شد

شيراز - ايرنا- به گفته مديركل پزشكي قانوني استان فارس متهم پرونده تيراندازي در زندان آباده اين استان كه اقدام به كشتن پنج مامور زندان و زخمي شدن يك نفر ديگر در صبح يكشنبه هفته جاري كرد نيز به لحاظ روحي رواني در سلامت كامل بوده است .

به گزارش دريافتي شامگاه سه شنبه ايرنا سعيد غلامزاده افزوده است : متهم در كميسيون پزشكي قانوني مورد معاينه قرار گرفته و بررسي ها حكايت از اين داشته كه در نامبرده هيچگونه علائمي از جنون مشاهده نشده است .
گفتني است كه پيشتر رحيم زارع نماينده مردم شهرستان اباده در مجلس شوراي اسلامي و نيز محمد رضا زارع فرماندار اين شهرستان در گفت و گو با ايرنا عنوان كرده بودند كه سرباز وظيفه اي كه حدود ساعت هفت صبح يكشنبه با شليك گلوله در حياط زندان آباده باعث كشته شدن پنج نظامي و مجروح شدن يك سرباز ديگر شد، ضمن داشتن اختلالات رواني با مقتولين نيز اختلاف سليقه داشته است.
اين گزارش حاكيست سرباز متهم در برج ديده باني حياط زندان ابتدا چند تير هوايي شليك كرده و با مراجعه افسر نگهبان براي بررسي موضوع، وي و چهار تن از سربازان را به قتل رساند.
به گفته مسئولان منطقه بدنبال اين حادثه به منظور كنترل شرايط و ايجاد آرامش در شهرستان، بلافاصله شوراي تامين شهرستان تشكيل جلسه داد كه در آن ماموريت هايي به سازمان هاي مرتبط محول شد تا موضوع را به سرعت و تا رسيدن به نتيجه نهايي دنبال كنند.
شهرستان آباده در 274كيلومتري شمال شيراز قرار دارد.ك/3
5054

سرخط اخبار استان‌ها