استاندار قزوين از مديران خواست مروج ورزش باشند

قزوين-ايرنا- استاندار قزوين بر تلاش مديران براي ترويج فرهنگ ورزش همگاني در بين كارمندان و كاركنان مجموعه خود تاكيد كرد.

به گزارش ايرنا، مرتضي روزبه روز دوشنبه در يازدهمين همايش ورزش صبحگاهي مديران و مردم قزوين كه در بوستان الغدير برگزار شد، افزود: نهادينه كردن فرهنگ ورزش همگاني ابتدا بايد از مديران و مسوولان آغاز شود تا مردم نيز همراهي مناسبي داشته باشند.
وي اظهار كرد: بايد شاهد حضور پررنگ مديران در برنامه هاي ورزشي عمومي و همگاني و تدارك آنها براي انجام چنين برنامه هايي در دستگاه خود باشيم.
استاندار قزوين به نقش ورزش در تضمن نشاط و تندرستي شهروندان اشاره كرد و گفت: همه ما بايد براي ترويج فرهنگ ورزش همگاني پاي كار باشيم.
روزبه، گسترش بيماري ها در سطح جامعه را نگران كننده دانست و افزود: يكي از بهترين راه هاي پيشگيري از ابتلا، توجه به ورزش است كه بايد آنرا در بين همه افراد جامعه نهادينه كنيم.
استاندار قزوين در ادامه با اشاره به موفقيت ورزشكاران ملي پوش قزويني در مسابقات مختلف از جمله قهرماني تيم كاراته قزوين به عنوان نماينده تيم ملي در مسابقات غرب آسيا، بر تجليل از آنها تاكيد كرد و گفت: قهرمانان از الگوهاي جامعه به شمار مي روند و بايد از آنها در جهت پيشبرد اهداف فرهنگي و ورزشي حمايت كرد.
در اين همايش ورزشي حاضران ابتدا در بوستان الغدير به پياده روي سريع پرداختند و سپس حركات نرمشي انجام دادند.
همايش ورزش صبحگاهي دوشنبه هر هفته با حضور استاندار، مديران كل ادارات و دستگاه هاي اجرايي، مسوولان و ورزشكاران هيات هاي ورزشي و شهروندان در يكي از بوستان ها و اماكن ورزشي قزوين برگزار مي شود.
3013/ 6128