رويينگ سواران ملي پوش آذربايجان غربي به مصاف حريفان آسيايي رفتند

اروميه ـ ايرنا ـ مسابقات رويينگ قهرماني آسيا امروز پنجشنبه با رقابت روئينگ سواران آذربايجان غربي و ساير ملي پوشان ايراني در پايتخت چين آغاز شد.

به گزارش ايرنا از فدراسيون قايقراني، در رويينگ دو نفره تك پاروي مردان فرهاد كربلايي قلي زاده و فرزاد كربلايي قلي زاده به مصاف رقبايي از هنگ كنگ ، هند و اندونزي رفتند و با زمان 7:04.25 دقيقه در رده چهارم قرار گرفتند و به شانس مجدد راه يافتند.
عاقل حبيبيان در رويينگ تك نفره سبك وزن با حريفاني از تايلند ، بنگلادش ، فيليپين و هنگ كنگ رو به رو شد كه با زمان 7:15.43 دقيقه در رده نخست ايستاد و به نيمه نهايي راه يافت.
اين رقابت ها فردا سوم مهرماه با برگزاري ادامه دور مقدماتي در پكن پيگيري مي شود.
فرهاد كربلايي قلي زاده ، فرزاد كربلايي قلي زاده دو برادر از سال 88 و عاقل حبيبيان دارنده عنوان چهارم بازيهايي اينچئون از سال 85 هر سه از شهرستان نقده استان آذربايجان غربي در معيت تيم ملي قايقراني هستند.
اين مسابقات از دوم تا ششم مهر ماه جاري در شهر پكن برگزار و نمايندگان ايران در پنج ماده بخش بانوان و 5 ماده بخش مردان در رقابت ها شركت دارند.
محمدعلي قرائت سرمربي و كيهان شمسي مربي مردان ، افشين فرزام سرمربي و بهناز مرادخاني مربي بانوان اعضاي كادر فني تيم ملي روئينگ در اين مسابقات هستند.ك3
7126/1905

سرخط اخبار استان‌ها