اتحاديه فوتبال انگليس كاستا را به رفتار خشونت آميز متهم كرد

تهران- ايرنا- اتحاديه فوتبال انگليس مهاجم تيم چلسي را به رفتار خشونت آميز نسبت به بازيكن تيم آرسنال در ديدار شنبه شب متهم كرد.

به گزارش ايرنا از پايگاه خبري بي بي سي نيوز، تيم فوتبال چلسي در ديدار شنبه شب برابر آرسنال با نتيجه 2 بر صفر به برتري رسيد.
مهمترين اتفاق نيمه اول اين ديدار اخراج گابريل پائوليستا، مدافع برزيلي آرسنال از بازي بود. او ابتدا به خاطر درگيري لفظي با ديه گو كاستا 26 ساله، يك كارت زرد دريافت كرد، اما ادامه اين درگيري لفظي، با لگد زدن او به كاستا همراه شد و او با دريافت كارت قرمز مستقيم از بازي اخراج شد. كاستا هم يك كارت زرد گرفت. شيطنت ديگو كاستا در اخراج گابريل كاملا مشهود بود.
فدراسيون فوتبال انگليس گابريل 24 ساله را به خاطر رفتار نامناسب متهم كرد. باشگاه هاي چلسي و آرسنال نيز به خاطر عدم توانايي كنترل بازيكنان خود و رفتار ناشايست آنها متهم شده اند.
كاستا به علت رفتار خشن وي نسبت به لورن كاسينلي كه از ديد داور پنهان مانده بود متهم شده است. در صورتي كه كاستا اتهامش را بپذيرد، به سه جلسه محروميت در مسابقات محكوم خواهد شد. در غير اين صورت، كميسيون مستقل در اين باره تصميم گيري خواهد كرد. او تا بعدازظهر امروز فرصت دارد به اتهامات خود پاسخ دهد.
گابريل و دو باشگاه چلسي و آرسنال نيز تا ساعت 18 پنجشنبه 24 سپتامبر (2 مهر) فرصت دارند تا به اتهامات وارده پاسخ دهند.
چلسي در سه ديدار خانگي به مصاف والسال (فردا شب اول مهر)، نيوكاسل ( 4 مهر) و ساوتهمپتون (11 مهر) خواهد رفت.
ورزشي**1210**1584