صهیونیستها غزه و کرانه باختری را منطقه بسته نظامی اعلام کردند .............................................................
بیروت ، خبرگزاری جمهوری اسلامی 28/12/86 خارجی.سیاسی.فلسطین.رژیم صهیونیستی.
مقام های رژیم صهیونیستی در آستانه چهلمین روز از ترور "عماد مغنیه" فرمانده ارشد حزب الله و ترس از وقوع عملیات ضد اسراییلی ، کرانه باختری و باریکه غزه را مناطق بسته نظامی اعلام کردند.
به گزارش ایرنا از بیروت ، به نقل از منابع خبری رژیم صهیونیستی، این تصمیم در نشست امروز تشکیلات امنیتی اسراییل به سرپرستی " ایهود باراک " وزیر جنگ و با حضور"مئیر دوگان" رییس سازمان امنیت خارجی "موساد" ، "یوال دیسکین" رییس سازمان امنیت داخلی"شاباک" و "نیتسان نورش" رییس بخش مبارزه با فعالیتهای ضد اسراییلی اتخاذ و اعلام شد.
پس از این نشست باراک اعلام کرداز امشب تا پایان روز یکشنبه کرانه باختری و غزه مناطق بسته نظامی خواهند بود.
یکی دیگراز عوامل محاصره کرانه باختری و غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی و استقرار نیروهای نظامی آن در مرز این مناطق فرارسیدن یکی از اعیاد یهودیان عنوان شده است.
رژیم صهیونیستی از بیم عملیات ضد اسراییلی و گرفتن انتقام از خون شهید مغنیه دو روز است که تدابیر امنیتی گسترده ای را در فرودگاهها ، بنادر و سفارتخانه های خود در داخل و خارج از سرزمین های اشغالی اتخاذ کرده است.
این تدابیر در نوع خود در 10 سال گذشته بی سابقه بوده طوری که ساعات پرواز هواپیماها تغییر یافته و زمان انجام آن ها نیز از قبل اعلام نمی شود و مسافران نیز به شدت کنترل و بازرسی می شوند.
عماد مغنیه از فرماندهان ارشد حزب الله و بزرگترین مدافع اعراب ، بیست و سوم بهمن ماه توسط مزدوران رژیم صهیونیستی در دمشق به شهادت رسید و حزب الله تاکید کرده انتقام خون او را خواهد گرفت.
خاورم 2082 ** 265 شماره 143 ساعت 16:46 تمام

سرخط اخبار جهان