۱۴ شهریور ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۰۶
کد خبر: 81748806
۰ نفر
كفاشیان: كسی حق ندارد علیه كادرفنی تیم ملی فوتبال حرف بزند

تهران - ایرنا - رییس فدراسیون فوتبال ایران با تاكید براینكه كاروس كی روش برای دیدار با هند كمی استرس دارد، گفت: در فدراسیون فوتبال كسی حق ندارد علیه سرمربی و دیگر اعضای كادرفنی تیم ملی حرف بزند.

به گزارش ایرنا، علی كفاشیان كه عصر امروز (شنبه) در تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران حاضر شده بود تا آنان را برای سفر به هند بدرقه كند، تصریح كرد: تیم هایی چون هند با انتخاب شهرهای دور افتاده و ورزشگاه های نامناسب به دنبال سخت كردن كار تیم ایران هستند. پیش از این نیز شاهد بودیم كه تركمنستان چنین اقدامی انجام داد و تیم ایران به شهر دور افتاده ای سفر كرد.
وی افزود: بحرحال این كشورها فاقد استانداردهای لازم هستند و ما نیز باید با آن كنار بیاییم.
كفاشیان در مورد صحبت هایی كه با كی روش انجام داد، افزود: درخصوص مسائل صحبت كردیم تا تیم ملی فوتبال با مشكلی روبرو نشود.
رییس فدراسیون فوتبال در مورد اختلاف دبیرش با سرمربی تیم ملی گفت: به كی روش و علیرضا اسدی گفته ام تنها در مورد حوزه وظایف خود صحبت كرده و علیه هم صحبتی نداشته باشند.
وی افزود: در فدراسیون فوتبال كسی حق ندارد علیه كادر فنی حرف بزند و اگر اسدی نكته ای را در نظر دارد باید به من اعلام كند تا آنرا به اطلاع سرمربی تیم ملی برسانم.
كفاشیان در خصوص اختلافات موجود بین مسوولان تیم بزرگسالان با امید تصریح كرد: اگر لازم باشید بین كی روش و حبیب كاشانی نشست برگزار می كنیم. برای ما اولویت جام جهانی است و المپیك در مرحله بعدی قرار دارد.
وی با تمجید از شرایط تیم امید ادامه دارد: ‌این تیم با تلاش حبیب كاشانی كه مدیر كاربلدی است عزم خود را برای صعود به المپیك جزم كرده است.
ورزشی(2)**3783**1379