شكست فيلپين از ايران در ادامه مسابقات بسكتبال ويليام جونز

تهران - ايرنا - تيم ملي بسكتبال ايران امروز در ششمين ديدارش در مسابقات ويليام جونز به مصاف تيم فيليپين رفت و توانست اين تيم را با اختلاف قابل توجهي از پيش روي بردارد.

به گزارش ايرنا از فدراسيون بسكتبال ،‌تيم ملي بسكتبال ايران صبح امروز (پنج شنبه ) به مصاف نماينده فيليپين در اين رقابت ها رفت و توانست با نتيجه 74 بر 65 اين تيم را شكست دهد.با شكست فيليپين تيم ملي ايران همچنان مقتدرانه در صدر جدول اين رقابت ها ايستاد.
امروز ملي پوشان كشورمان با تركيب ابتدايي مهدي كامراني ، حامد حدادي ، داورپناه ، يخچالي و ساهاكيان وارد زمين شدند و در كوارتر اول با نتيجه 17بر14 به برتري رسيدند و با دفاعي خوب و بازي منسجم رو دررو در پايان نيمه نخست 34 بر31 فيليپين را شكست دادند.
در ادامه اين ديدار در نيمه دوم ايران بار ديگر در با نتيجه 20 بر13 در كوارتر سوم و20 بر18 در كوارتر چهارم و امتياز نهايي 74 بر65 در پايان پنجمين پيروزي خود را در اين دوره از رقابت ها ثبت كرد.
روزبه ارغوان و سجاد مشايخي در تركيب امروز تيم ملي حضور نداشتند .
ديدار بعدي تيم ملي كشورمان فردا (جمعه ) ساعت 15:30 مقابل چين تايپه الف مي رود. مسابقات جام ويليام جونز 2015 از روز شنبه (هفتم شهريور ماه ) در چين تايپه آغاز شد.
ورزشي **1828**1601**

سرخط اخبار ورزش