۱۱ شهریور ۱۳۹۴،‏ ۱۵:۵۴
کد خبر: 81745420
۰ نفر
عكس هاي فيلم محمد رسول الله (ص) به نمايش گذاشته مي شود

تهران-ايرنا- نمايشگاه عكس هاي فيلم محمد رسول الله (ص) با هنرمندي محمد فوقاني عكاس پروژه اين فيلم به كارگرداني مجيد مجيدي در گالري پرديس سينمايي ملت برپا مي شود.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي موسسه تصوير شهر سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، در اين نمايشگاه 47 عكس از فيلم و 11 عكس از پشت صحنه آن در ابعاد 100 در 70 در معرض ديد عموم قرار مي گيرد.
فيلم سينمايي محمد رسول الله(ص) به كارگرداني مجيد مجيدي از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابيطالب آغاز مي‌شود و به پيش از تولد پيامبر اسلام(ص) باز مي‌گردد.
در اين فيلم مخاطب شاهد وقايعي است كه پيش از تولد پيامبر اسلام تا 12 سالگي ايشان را در بر مي‌گيرد. صحنه‌هاي وفات مادر رسول اكرم(ص) در روستاي ابواء و صحنه‌هاي مربوط به دوران شيرخوارگي و خردسالي پيامبر(ص) در روستاي سعديه هم از ديگر بخش‌هاي فيلم است. فيلم با اولين سفر پيامبر به شام و رسيدن به صومعه بحيرا به پايان مي‌رسد. بحيرا راهبي مسيحي است كه درباره ظهور آخرين پيامبر به ابوطالب بشارت مي‌دهد...
عليرضا شجاع نوري، مهدي پاكدل، داريوش فرهنگ، محسن تنابنده، ساره بيات، مينا ساداتي، پانته‌آ مهدي نيا، رعنا آزادي‌ور، حميدرضا تاج دولت، صادق هاتفي، محمد عسگري از جمله بازيگران اين فيلم هستند.
علاقه مندان براي بازديد از نمايشگاه عكس فيلم محمد رسول الله (ص) مي توانند از 12 تا 22 شهريورماه هر روز از ساعت 11 تا 20 به گالري پرديس ملت واقع در خيابان وليعصر (عج)، ابتداي بزرگراه نيايش، پرديس سينمايي ملت، طبقه منفي 2 مراجعه كنند.
تهرام/7245//1348