تاتنهام در حسرت پيروزي باقي ماند

تهران - ايرنا- تيم فوتبال تاتنهام با قبول تساوي خانگي صفر بر صفر مقابل اورتون همچنان در حسرت كسب پيروزي در ليگ برتر انگليس باقي ماند.

به گزارش ايرنا، هفته سوم از ليگ برتر باشگاه هاي انگليس امشب (شنبه) با ديدار تيم هاي تاتنهام و اورتون پيگيري شد.
در اين ديدار، تاتنهام كه شروع خوبي در ليگ جزيره نداشته است در ورزشگاه وايت هارت لين پذيراي اورتون بود و با وجود تلاش فراوان نتوانست به گل دست يابد و به تساوي صفر بر صفر قناعت كرد تا هوادارانش را به اوج نگراني برساند.
تاتنهام كه از تيم هاي ريشه دار و متمول ليگ برتر انگليس محسوب مي شود با اين تساوي 3 امتيازي شد و به رتبه پانزدهم جدول رده بندي سقوط كرد. اورتون نيز با 5 امتياز در جايگاه نهم ايستاد.
سفيدپوشان تاتنهام در اين فصل روبرتو سولدادو، آرون لنون و امانوئل آدبايور بازيكن هجومي خود را از دست داده و چهره خاصي را به خدمت نگرفته اند.
از سوي ديگر مصدوميت كريستين اريكسن هافبك خلاق دانماركي و ناآماده بودن هري كين مهاجم تيم ملي انگليس كه در اين فصل موفق به گلزني نشده براي سفيدپوشان لندن، مشكلات زيادي را ايجاد كرده است.
همچنين عصر امروز منچسترسيتي به چهارمين پيروزي متوالي خود دست يافت و تيم هاي نامدار چلسي و ليورپول مقابل كريستال پالاس و وستهام متحمل شكست خانگي شدند.
در 2 ديدار باقي مانده هفته سوم ليگ برتر انگليس فردا (يكشنبه) ساوتهمپتون از نورويچ پذيرايي مي كند و منچستريونايتد در زمين سوانسي به ميدان مي رود.
ورزشِ(2)**3783** 3404