شناگر شيرازي در مسابقات جهاني آرژانتين طلايي شد

شيراز - ايرنا- سپهر سپاسي شناگر شايسته شيرازي در مسابقات جهاني پيوند اعضا كه در آرژانتين در جريان است مدال طلاي 400 متر آزاد را بر گردن آويخت و افتخاري بزرگ براي استان فارس و كشورمان به ارمغان آورد.

رييس هيات ورزش پيوند اعضا و بيماران خاص شنبه در گفت وگو با ايرنا با اعلام اين خبر بيان داشت: بدنبال موفقيت هاي ورزشكاران فارس به همراه كاروان ورزشي ايران در پنجمين روز از بيستمن دوره مسابقات جهاني پيوند اعضا اين بار سپهر سپاسي كه ركورد دار شناي 100 متر است، مدال طلاي رشته 400 متر آزاد را به گردن آويخت تا جمع مدال هاي خود را در اين مسابقات را به عدد دو برساند.
زهرا كريميان افزود: كلثوم ابراهيمي ديگر ورزشكار فارسي در پياده روي 300 متر برنز گرفت تا اين ورزشكار هم صاحب دومين مدال در اين مسابقات شود و الهام روشن چراغ در دو 1500 متر و چهار در 400 متر سومين مدال برنز خود را دريافت كرد و موسي خليفه هم در 400 متر چهارم شد و معصومه رضايي در دو چهار در 400 متر صاحب برنز شد و اين ورزشكار هم در اين مسابقات دو مداله شد.
با پايان يافتن روز پنجم اين مسابقات كاروان ورزشي ايران 21 طلا ، 16 نقره و 23 برنز دريافت كرده است .
43ورزشكار شركت كننده از ايران كه 10 نفر از آنها از استان فارس هستند در رشته هاي پينگ پنگ ، بدمينتون، دو و ميداني، بولينگ، پتانك و دوچرخه سواري با حريفان خود به رقابت مي پردازند.
اين مسابقات كه با حضور 42 كشور از روز دوم شهريور ماه 94 در شهر ماردل پلاتا كشور آرژانتين آغاز شده،به مدت 10 روز ادامه دارد.ك/3
7368 /1876