۴ شهریور ۱۳۹۴،‏ ۴:۴۹
کد خبر: 81734698
۰ نفر
كیهان و انتقاد به تعطیلی مجلس

تهران- ایرنا- روزنامه كیهان روز چهارشنبه چهارم شهریور ماه تیتر نخست خود را باعنوان 'برجام بلا تكلیف است، تعطیلی مجلس به صلاح نیست' به انتقاد از تعطیلی مجلس، اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا، این روزنامه آورده است: در حالی كه ده‌ها تن از نمایندگان مجلس خواستار تغییر برنامه تعطیلات مجلس بودند، هیئت رئیسه با این موضوع مخالفت كرده و از فردا به مدت 3 هفته مجلس تعطیل خواهد بود.
عكس نخست این روزنامه نیز به میلاد امام رضا (ع) و بارگاه این پیشوای شیعیان اختصاص یافته است.
حسین شریعتمداری در این روزنامه در مطلبی با عنوان شانه به شانه نیست، آورده است: گفته می‌شود- و قابل‌ قبول نیز هست- كه توافق وین اگر چه یك «توافق مطلوب» نیست و با خواسته‌های قانونی جمهوری اسلامی ایران فاصله‌ای زیاد و پر نشدنی دارد ولی در آن نقاط مثبتی هم دیده می‌شود و از این‌روی، پذیرش برجام را نمی‌توان یكسره به زیان كشورمان دانست بلكه مانند هر توافق دو یا چندجانبه دیگر، امتیازاتی داده شده و در مقابل امتیازاتی هم گرفته شده است.
در بخش اخبار ویژه این روزنامه نیز این تیترها به چشم می خورد: تكرار ادبیات اصلاح‌طلبان در دولت اعتدال !، اصل برائت درباره مجرمیت است نه صلاحیت تصدی مسئولیت، كدام بیشتر است؟ 2/7 میلیارد یا 14/5 میلیارد دلار؟!، سومین قربانی میدان داری افراطیون در احزاب اصلاح‌طلب، برنز: توافق هسته‌ای بخشی از راهبرد كلی مهار ایران است، قانون می‌گوید صلاحیت نامزدها باید احراز شود.
افتتاح خط تولید موشك كروز با حضور وزیر دفاع، جان باختگان سوانح رانندگی تهران 4 برابر تصادف‌های جاده‌ای است، سوت و كف تكفیری‌ها برای اسرائیل در تقدیر از حمله رژیم صهیونیستی به سوریه و ایران براساس برجام متعهد به اجرای تعهداتی فراتر از مسائل هسته‌ای شده است از دیگر تیترهای این روزنامه است.
شبك**1983 **1917