تمرین ستارگان فوتبال ایران زیر نظر سعید بیگی

تهران - ایرنا - تمرین تیم فوتبال ستارگان ایران پس از كناره گیری علی پروین از هدایت این تیم، زیر نظر سعید بیگی برگزار شد.

به گزارش ایرنا، تمرین تیم فوتبال ستارگان متشكل از هنرمندان و پیشكسوتان فوتبال از ساعت 18 و 20 دقیقه در ورزشگاه دستگردی تهران آغاز شد.
علی كریمی، مهدی هاشمی نسب، رسول خطیبی، علیرضا نیكبخت واحدی، محمدنوازی و بهروز رهبری فرد از جمله چهره های فوتبالی سرشناس در این تمرین بودند.
عادل فردوسی پور مجری تلویزیونی پس از گذشت دقایقی از تمرین در كمپ حاضر شد و ابتدا به صورت انفرادی مشغول دویدن دور زمین شد و سپس به جمع دیگر نفرات آمد.
تمرین با گرم كردن و دویدن دور زمین آغاز شد و سپس پاسكاری به صورت دو به دو برگزار گردید. در ادامه بازیكنان به دو تیم زرد و بنفش تقسیم شدند و به بازی دورن تیمی پرداختند.
در تیم زرد نفراتی چون علی كریمی، رسول خطیی، محمدنوازی، بهروز رهبری فرد، مهدی هاشمی نسب و عادل فردوسی پور حضور داشتند.
در تیم بنفش نیز كه بیشتر از هنرمندان تشكیل شده بود، چهره های مطرحی از جمله عارف لرستانی، محسن تنابنده و علی جوادی به میدان رفتند.
نمایندگان رسانه های مكتوب و تصویری استقبال مناسبی از این تمرین داشتند.
پس از كناره گیری علی پروین از سرمربیگری تیم ستارگان، در تمرین امروز سعید بیگی بازیكن سال های گذشته استقلال به همراه مرتضی رضوی و حسین گلدهی وظیفه هدایت نفرات را برعهده داشتند.
محمد فنایی و علی خسروی از كارشناسان مطرح داوری نیز نظاره گر این تمرین بودند.
بهروز رهبری فرد و مهدی هاشمی نسب كه سالها خط دفاعی پرسپولیس را تشكیل می دادند، امروز نیز در كنار هم قرار گرفته و عملكرد خوبی داشتند.
دو هوادار از روی سكو تك تك بازیكنان را در طول بازی درون تیمی تشویق كردند كه در این بین علی كریمی و عادل فردوسی پور بیشتر مورد لطف این دو هوادار قرار گرفتند.
ورزشی(2)**3783**9029**1379