دومين نمايشگاه توانمندي هاي صنايع كوچك در قزوين گشايش يافت

قزوين-ايرنا- دومين نمايشگاه تخصصي توانمندي‌هاي شهرك‌هاي صنعتي و صنايع كوچك استان قزوين سه شنبه شب با حضور مرتضي روزبه استاندار قزوين و جمعي از مسوولان استاني افتتاح شد.

به گزارش ايرنا، در اين نمايشگاه محصولات حدود 50 واحد توليدي استان قزوين در مساحتي به وسعت سه هزار و 800 متر مربع به معرض ديد عموم گذاشته شده است.
در اين نمايشگاه محصولات مربوط به صنايع غذايي، بسته بندي، الكترونيكي، بهداشتي، قطعات خودرو و مصالح ساختماني توليد صنايع كوچك و واحدهاي مستقر در شهرك هاي صنعتي قزوين به معرض نمايش گذاشته شده است.
اين نمايشگاه با هدف ارايه آخرين دستاوردهاي صنايع كوچك ، آشنايي واحدهاي توليدي با قابليت ها و توانمندي هاي يكديگر، برندسازي براي واحدهاي صنعتي كوچك و ايجاد فضاي لازم به منظور سرمايه گذاري در حوزه صنايع كوچك و متوسط برپا شده است.
اين نمايشگاه تا 30 مرداد ماه جاري در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي قزوين برپا است و علاقه مندان مي توانند در روزهاي برگزاري از ساعت 16 تا 22 از آن بازديد كنند.
گفتني است، استان قزوين بر اساس آخرين آمار داراي سه هزار و 265 واحد صنعتي فعال است كه حدود 90 درصد آنها جزو صنايع كوچك محسوب مي شوند.
3013/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها