خبرنگاران در پويايي و شادابي جامعه نقش مهمي برعهده دارند

قزوين- ايرنا- مديرعامل شركت نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين نقش رسانه ها را هدايتگري و آگاهي بخشي به مردم دانست و گفت: خبرنگاران در پويايي و شادابي جامعه نقش اساسي برعهده دارند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا؛ هادي نيك فطرت به مناسبت روز خبرنگار با حضور در خبرگزاري جمهوري اسلامي (ايرنا) استان قزوين، 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران اين رسانه تبريك گفت و افزود: اعتماد و رجوع عمومي مردم به خبرنگاران ناشي از عملكرد مثبت و واقع‌گراي اين طلايه‌داران در عرصه‌هاي مختلف اطلاع‌رساني است.
وي اظهاركرد: اين قشر متعهد از ديرباز با سخت كوشي و مجاهدت هاي نوشتاري و فكري خود در عرصه هاي مختلف نقش مهم و تاثيرگذار خود در حوزه تنوير افكار عمومي و اطلاع بخشي به جامعه را ايفا كرده اند.
نيك فطرت با بيان اينكه خبرنگاران فرهيختگان بيدار جامعه هستند، افزود: اين قشر با اتخاذ شيوه هاي مناسب، امانت داري، پايبندي اخلاقي به اصول حرفه اي در انعكاس مسايل و نيازمندي هاي جامعه به مسوولان و متوليان، چشم، گوش و زبان مردم هستند.
وي با اشاره به رويكردي اعتدالي ايرنا به عنوان رسانه نظام، افزود: امروز اصحاب متعهد رسانه ها، رسالتي خطير در عرصه آگاهي بخشي و توسعه و پيشرفت هر جامعه اي بر عهده دارند چون با انعكاس دقيق وقايع مي توانند موجب رفع بسياري از مشكلات و تنگناها شوند.
نيك فطرت اضافه كرد: نقش رسانه ها در راستاي تحقق همدلي و همزباني از اهميت والايي برخوردار است.
وي با بيان اينكه خبرنگاران فرهيختگان بيدار جامعه هستند، افزود: اين قشر با اتخاذ شيوه هاي مناسب، امانت داري، پايبندي اخلاقي به اصول حرفه اي در انعكاس مسايل و نيازمندي هاي جامعه به مسوولان و متوليان، چشم، گوش و زبان مردم هستند.
نيك‌فطرت اضافه كرد: خبرنگاري حرفه مقدس و بسيار دشواري است كه معذوريت‌هاي فراواني دارد و فعاليت رسانه‌ها مي‌تواند اتفاقات خوبي را در عرصه اقتصادي رقم بزند.
وي افزود: ايرنا به عنوان يك رسانه با سابقه و حرفه اي در امر اطلاع رساني، پشتيبان دولت است و خبرنگاران آن اين رسالت خبري را به نحو احسن به انجام رسانده اند.
مديرعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان قزوين تصريح كرد: سعي كرده‌ايم با تمام رسانه‌ها تعامل داشته باشيم كه از همين رو تعامل شركت نمايشگاه‌هاي بين‌المللي استان با تمام رسانه‌ها خوب بوده است.
در اين ديدار رييس خبرگزاري ايرنا استان قزوين در خصوص رويكردهاي جديد ايرنا مطالبي بيان و بخش هاي مختلف مورد بازديد ميهمانان قرار گرفت.
7389/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها