خبرنگاران با قلم توانا در عرصه اطلاع رساني از نظام پاسداري مي كنند

اراك - ايرنا - نماينده مردم اراك ، خنداب و كميجان در مجلس شوراي اسلامي در پيامي ه مناسبت روزخبرنگار، اين روز را فرصتي مغتنم براي پاسداشت اصحاب قلم و انديشه و مشعل داران آگاهي دانسته و آورده است: خبرنگاران با قلم هاي تواناي خود در عرصه اطلاع رساني از نظام پاسداري مي كنند.

محمد حسن آصفري در اين پياك كه روز شنبه به ايرنا نمابر شده، افزوده است: شغل شريف خبرنگاري يكي از كارهاي بسيار سخت در كشور است كه عليرغم كمبود امكانات و حقوق نامناسب تنها كساني به اين سمت و سو مي روند كه عشق به كشور و نظام با آنها عجين شده و در واقع مي توان گفت كه خبرنگاري به تنهايي شغل نيست بلكه عاشق بودن و علاقه مندي به ملت مي باشد.
وي اضافه كرده است: روز خبرنگار فرصتي است براي تلنگر به مسوولان و همچنين دولت و مجلس تا توجه ويژه اي براي حل مشكلات اين قشر فرهيخته و زحمتكش بنمايند و بدانند خبرنگاران در ايام مختلف و همانطوري كه در هشت سال دفاع مقدس دوشادوش رزمندگان اسلام صحنه هاي ايثارگري و حماسه آفريني هاي آنان را به تصوير كشيدند، در كنار مردم و مسوولان براي پاسداري از نظام همواره تلاش مي كنند.
آصفري در ادامه اين پيام ، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رساني كشور تبريك گفت و از همراهي ، توجه و اهتمام ويژه اصحاب رسانه در انعكاس اخبار و اطلاع رساني به موقع قدرداني كرد.
حدود 350 خبرنگار در 44 نشريه و 9 پايگاه خبري و اطلاع رساني در استان مركزي فعاليت رسانه اي دارند.
6066/6012

سرخط اخبار استان‌ها