خبرنگاران ياري رسان دولت در حل مشكلات كشور هستند

تويسركان- ايرنا- فرماندار تويسركان گفت: خبرنگاران با تلاشهاي شبانه روزي خود، ياري رسان دولت در حل مشكلات كشور و خدمات رساني گسترده به مردم هستند.

به گزارش ايرنا مهرداد موسوي روز شنبه در نشست خبري با اصحاب رسانه تويسركان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار افزود: فعالان عرصه رسانه و خبر با فعاليتهاي مستمر خود در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، سياسي و اقتصادي، گامهاي اثر گذار براي خدمات رساني به مردم را تسهيل كرده و در حل معضلات عمومي نقشي بي بديل دارند.
وي اذعان كرد: خبرنگاران چه با خبرهاي اميد بخش و مثبت و چه با خبرهاي انتقادي و تحليلي خود به خادمان مردم در سطوح مختلف مديريتي كمك شاياني مي كنند اگر چه حتي برخي خبرنگاران متهم به سياه نمايي مي شوند.
موسوي از عملكرد فعالان عرصه خبر و اطلاع رساني تويسركان در سالهاي اخير ابراز رضايت و خاطر نشان كرد: تلاشهاي خبرنگاران تويسركان در راستاي تنوير افكار عمومي و كمك به مسوولان در خور توجه و قابل تقدير است.
وي اظهار كرد: مسوولان در سطوح مختلف اجرايي و مديريتي بايد خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه را بخشي از بدنه فعال جامعه و در كنار خود ببينند و آنها را در موضع تقابلي با خود احساس نكنند.
فرماندار تويسركان بر نقش آفريني اثر بخش فعالان حوزه خبر و اطلاعرساني در فرهنگ سازي و شكل دهي صحيح افكار عمومي تاكيد كرد و گفت: تعامل هدفمند و برنامه ريزي شده با خبرنگاران زمينه رشد و اعتلاي فرهنگي جامعه را فراهم مي كند.
در پايان اين نشست با اهدا لوح تقدير و هدايايي از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه شهرستان تويسركان تجليل شد.
تويسركان يكي از شهرستان هاي استان همدان واقع در 90 كيلومتري شهر همدان است.
7524/6993

سرخط اخبار استان‌ها