۱۷ مرداد ۱۳۹۴،‏ ۱۳:۳۹
کد خبر: 81712117
۰ نفر
حوادث رانندگی در استان مركزی پنج كشته برجا گذاشت

اراك-ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی گفت: حوادث رانندگی درون و برون شهری این استان پنج كشته و یك مجروح برجا گذاشت.

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید احمد خسروی افزود: این حوادث در 24 ساعت گذشته بر اثر وقوع یك تصادف برون شهری در محور اراك - قم و دو حادثه رانندگی درون شهری در ساوه و اراك به وقوع پیوست.
وی بیان كرد: حادثه رانندگی محور اراك - قم بر اثر برخورد یك دستگاه پژو با یك دستگاه كامیون رخ داد كه در این سانحه راننده پژو كه زنی 40 ساله بود با فرزند هفت ساله اش در دم كشته شدند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی، علت این حادثه را انحراف به چپ خودروی پژو نسبت به كامیون اعلام كرد.
سرهنگ خسروی اضافه كرد: حادثه رانندگی شهرستان اراك نیز بر اثر برخورد یك دستگاه موتورسیكلت با یك دستگاه كامیون در بلوار شهید باهنر مقابل صدا و سیما به وقوع پیوست كه در این سانحه راكب و ترك نشین موتورسیكلت به علت شدت جراحات وارده در دم كشته شدند.
وی گفت: كارشناسان پلیس راهور شهرستان اراك علت این حادثه را توجه نكردن راكب موتورسیكلت به جلو گزارش كرده اند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی افزود: حادثه رانندگی بلوار سید جمال الدین ساوه نیز بر اثر برخورد یك دستگاه موتورسیكلت با یك دستگاه كامیون پارك شده در این مسیر رخ داد كه در این سانحه نیز راكب موتورسیكلت جان خود را از دست داد و ترك نشین آن مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
سرهنگ خسروی، علت وقوع این حادثه رانندگی را توجه نكردن راكب موتورسیكلت به جلو اعلام كرد.
از ابتدای امسال تاكنون 163 نفر بر اثر حوادث رانندگی درون و برون شهری در استان مركزی جان خود را از دست داده اند.ك/1
3005/6012 / 1539