۱۳ مرداد ۱۳۹۴،‏ ۱۶:۴۷
کد خبر: 81707696
T T
۰ نفر
دو انتصاب در بنياد ملي نخبگان

تهران - ايرنا - رييس بنياد ملي نخبگان و معاون علمي و فناوري رياست جمهوري با صدور احكامي جداگانه، معاون توسعه مديريت و منابع اين بنياد و رييس بنياد ملي نخبگان استان تهران را منصوب كرد.

به گزارش ايرنا از بنياد ملي نخبگان، دكتر سورنا ستاري در حكم انتصاب دكتر سيد مهدي موسوي كوهپر به عنوان معاون توسعه مديريت و منابع بنياد ملي نخبگان ابراز اميدواري كرد وي با توكل بر خداوند سبحان و در پرتو ارزش‌ها و اصول گرانقدر اسلامي، با رعايت صرفه و صلاح بيت‌المال، امانتداري و بهره‌مندي از همكاري صميمانه و كارشناسانه تمام همكاران در واحدهاي بنياد در چارچوب اساسنامه و ديگر ضوابط مقررات مربوط به ويژه در تحقق اهداف عالي در حوزه نخبگان، روان‌سازي امور، جذب منابع و بهره‌گيري از ظرفيت‌هاي موجود در كشور و با تلاش جهادگونه در كسب رضايت الهي در خدمت به نخبگان و استعدادهاي برتر گام بردارد.
ستاري به معاون جديد توسعه مديريت و منابع بنياد ملي نخبگان توصيه كرد در پرتو منشور اخلاقي دولت تدبيرو اميد نسبت به انجام ماموريت‌هاي محوله كوشا باشد.
رييس بنياد ملي نخبگان از زحمات دكتر يدالله اردوخاني و خدمات ارزنده وي در دوران تصدي مسئوليت معاونت توسعه مديريت اين بنياد تشكر كرد.
ستاري در حكمي جداگانه دكتر يدالله اردوخاني را به عنوان مشاور خود در امور مالي و رياست بنياد نخبگان استان تهران منصوب كرد.
وي در اين حكم انتصاب از اردوخاني خواست با اتكال به خداوند متعال، درچارچوب اساسنامه بنياد ملي نخبگان، آيين‌نامه تاسيس و اداره دفتر نخبگان استان و مصوبات هيأت امناي بنياد و با بهره مندي از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهاي برتر در سطوح مختلف، به هماهنگي امور مربوط به نخبگان و كمك به شناسايي و شكوفايي استعدادهاي برتر و پشتيباني از تلاش‌هاي ذي‌قيمت آنان با استفاده بهينه از توانمندي‌هاي گسترده و ارزشمند استان همت گمارد.
ستاري از خدمات دكتر شهرام يوسفي‌فر در دوران تصدي رياست بنياد ملي نخبگان استان تهران قدرداني كرد.
علمي**1055**1599