سازمان شهرداری ها جان باختن آتش نشان بندرعباسی 
را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور جان باختن حین انجام وظیفه بركت جوذری از كاركنان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس را تسلیت گفت.

به گزارش روز یكشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، مسعود احمدی مدیركل دفتر هماهنگی عمرانی و خدمات شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور و دبیر ستاد هماهنگی امور ایمنی و آتش نشانی كشور به مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس جان باختن مرحوم جوذری را تسلیت گفت.

در بخشی از این پیام تسلیت آمده است: جامعه آتش نشانان و امدادگران ایران بار دیگر شاهد حماسه و از خودگذشتگی آتش نشان متعهد و وظیفه شناسی بود كه ایثارگری و گذشت در شاكله خدمت وی قرار داشت.

وی در این پیام افزود: بدین وسیله جان باختن مرحوم بركت جوذری از كاركنان پر تلاش آن سازمان را در حین انجام وظیفه تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن مرحوم طلب مغفرت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و شكیبایی مسئلت می نمایم.

بركت جوذری متولد یكم آذرماه 1352 در بندرعباس، از سال 77 وارد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بندرعباس شده بود و در آخرین روز كاری خود فرمانده شیفت ایستگاه شماره یك بندرعباس بود كه در حادثه بامداد نهم مردادماه هتل هرمز، جان باخت.

اجتمام **2181**1776