هر توفيق و دستاوردي كه به دست مي آيد، از پرتو نماز است

سمنان - ايرنا - معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان گفت: نماز بركات معنوي بزرگي در جامعه دارد و هر توفيق و دستاوردي كه به دست مي آيد، از پرتو نماز است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومي استانداري سمنان، محمد همتيان در نشست توسعه و ترويج فرهنگ نماز و برنامه ريزي براي برگزاري همايش بزرگ نماز و تجليل از فعالان و خادمان اين فريضه، گفت: نماز فريضه اي انسان ساز و الهي است.

وي افزود: همه بايد تلاش كنند فريضه نماز در جامعه به ويژه در دستگاههاي اجرايي به نحو مطلوب و مناسب اقامه شود.

وي گفت: مقام معظم رهبري در پيام هاي حكيمانه خود به اجلاسيه هاي نماز، توجه و تاكيد فراواني براي ترويج و توسعه نماز در جامعه دارند، پس بر همه تكليف است كه در اين امر تلاش مضاعفي داشته باشند.

همتيان گفت: اقامه نماز در ميزان رضايتمندي مردم از دستگاههاي اجرايي نيز موثر است و دستگاه هايي كه به امر نماز اهميت لازم را مي دهند، رضايتمندي بيشتري از سوي مردم احساس مي كنند و اين، از بركات واقعي نماز است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري سمنان از همه دستگاههاي مربوطه خواست در برگزاري هر چه باشكوه همايش بزرگ نماز همكاري لازم را داشته باشند.

در اين نشست پس از ارايه نظرات مختلف از سوي اعضا، تصميمات لازم براي ايجاد كميته اجرايي براي برگزاري مناسب همايش بزرگ نماز در استان سمنان اتخاذ شد.ك/1

6103

سرخط اخبار استان‌ها