تذكر برانكو به طارمي/ اومانيا به تمرين پرسپوليس نرسيد

تهران - ايرنا - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در جريان تمرين عصر امروز (چهارشنبه) تيمش به مهدي طارمي كه اميد اصلي گلزني سرخپوشان به شمار مي رود، تذكر داد تا دقت و تمركز بيشتري در زدن ضربات نهايي داشته باشد.

به گزارش ايرنا، تيم فوتبال پرسپوليس عصر جمعه در هفته نخست ليگ برتر باشگاه هاي ايران در ورزشگاه آزادي ميزبان پديده مشهد است.

برهمين اساس سرخپوشان عصر امروز تمرينات خود را از ساعت 18 و پشت درهاي بسته مجموعه ورزشي درفشي فر آغاز كردند.

حدود 50 هودارا از جمله 3 خانم پشت درهاي بسته حضور داشتند كه ناراحتي خود را به مصطفي قنبرپور و محمود خوردبين در اين خصوص ابراز كردند.

خوردبين پس از چند دقيقه صحبت، هواداران را قانع كرد كه برگزاري تمرين پشت درهاي بسته در فاصله 48 ساعت تا يك ديدار رسمي، امري طبيعي است.

مايكل اومانيا مدافع اهل كاستاريكا كه امروز چك دريافتي از باشگاه پرسپوليس را نقد كرده است در تست پزشكي حاضر شد، اما نتوانست در تمرين شركت كند.

سوشا مكاني كه به دليل محروميت در ديدار با پديده غياب خواهد بود، پس از چند دقيقه صحبت با برانكو، محل تمرين را ترك كرد.

موسوي سلامت جانباز هفتاد درصد كه همواره بازيهاي پرسپوليس در ورزشگاه آزادي را با نشست كنار نيمكت اين تيم تماشا مي كند در محل تمرين حضور يافت و از سوي حراست مجموعه درفشي فر به داخل راهنمايي شد.

تمرين زير نظر مربي بدنساز و با گرم كردن، دويدن نرم و دور زدن موانع آغاز شد.

سپس بازيكنان به قسمت شمالي ورزشگاه رفته و به صحبت هاي برانكو ايوانكوويچ متمركز شده تا سرمربي سرخپوشان برنامه هاي تاكتيكي را در اختيار آنان بگذارد.

پاس به جناح چپ و راست، ارسال بلند و كوتاه به پشت محوطه جريمه، برنامه هاي تاكتيكي برانكو بود.

ايمان صادقي دروازه باني كه از ملوان به پرسپوليس آماده است به دليل حضور داشتن در تركيب اصلي سرخپوشان براي ديدار با پديده مشهد از روحيه بالايي برخوردار است.

در ادامه برانكو تمرين شوتزني براي مهاجمان را در نظر گرفت كه در اين بخش با تذكر به مهدي طارمي از او خواست تا تمركز و دقت بيشتري در ضربات داشته باشد.

ورزشي(2)**3783**1379