۵ مرداد ۱۳۹۴،‏ ۹:۱۵
کد خبر: 81696430
۰ نفر
تكريم و سپاس از 3470 خانواده شاهد و ايثارگر در قم

قم - ايرنا - مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران قم گفت: در قالب طرح سپاس و در راستاي تكريم از خانواده معظم شهدا و ايثارگران، سه هزار و 470ديدار با اين خانواده ها صورت گرفت.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا از روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران قم، سردار سيد جواد هاشمي در اين زمينه افزود: اين ديدارها در راستاي تكريم و تجليل از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران و جامعه هدف بستري در منزل و مراكز درماني با حضور مديركل، معاونان و روساي مناطق و ديگر خادمان به شهدا و ايثارگران صورت گرفته است.

وي ادامه داد: اين آمار از ابتداي امسال تاكنون در قالب طرح ماه مبارك رمضان، تكريم از مادران و همسران شهدا در ايام رحلت حضرت ام البنين، ديدار با علمداران حماسه همزمان با روز جانباز، ديدار با شهداي مدافع حرم و همچنين ديدار از جامعه هدف در طول سال انجام شده است.

وي اضافه كرد: در اين ديدارها ضمن ترويج فرهنگ ايثار و شهادت و تجليل از مقام شامخ خانواده هاي شاهد و ايثارگر از مقام صبر، ايثار و گذشت اين عزيزان تقدير صورت گرفت.

هاشمي افزود: در طول ماه مبارك رمضان يكهزار و 40 ديدار با خانواده معظم شهدا و ايثارگران انجام شده است كه در اين ديدارها از مقام شامخ خانواده معظم شهدا و ايثارگران تجليل بعمل آمد.ك/1

/2085/ 1175

سرخط اخبار استان‌ها