۱۳ تیر ۱۳۹۴،‏ ۱۳:۵۶
کد خبر: 81670293
۰ نفر
شنا در سدها ممنوع

زنجان - ايرنا - شركت آب منطقه اي زنجان با صدور اطلاعيه اي از مردم درخواست كرد از شنا كردن در سدها و تاسيسات آبي اين استان خودداري كنند.

به گزارش روابط عمومي شركت آب منطقه اي زنجان، در اين اطلاعيه آمده است: با توجه به شروع فصل گرما مراجعه اشخاص حقيقي و خانواده‌ها براي تفريح و تفرج به حاشيه درياچه سدها، حوضچه‌هاي تغذيه مصنوعي، كانال‌هاي آبياري و تاسيسات جانبي برخي افراد از جمله نوجوانان و جوانان بدون توجه به علايم هشدار دهنده منصوبه توسط شركت آب منطقه اي زنجان راجع به ممنوعيت شنا، اقدام به شنا و آب تني در درياچه سدهاي تهم، گلابر، كينه ورس ، تالوار و ميرزاخانلو مي كنند كه اين كار خطرات و عواقب جبران ناپذير جاني براي آنان در پي دارد.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: لذا از تمامي هم استاني‌ها، مسافرين محترم، ساكنان مجاور سدها و تاسيسات درخواست مي شود از هرگونه شنا و آب تني به هر عنوان در محل‌هاي ياد شده به جد اجتناب كرده و به هشدارهاي منصوبه و توصيه‌هاي ماموران اين شركت توجه ويژه داشته باشند.

اين اطلاعيه هشدار داده است در صورت بي توجهي به اين مراتب توسط شهروندان و بروز حوادث ناگوار، مسووليتي متوجه شركت آب منطقه اي زنجان، امور و ادارات منابع آب شهرستان‌هاي تابعه نيست.

در ادامه اين اطلاعيه از هموطنان درخواست شده است كه با توجه به علايم هشدار دهنده و اطلاعيه‌هاي صادر شده، از شنا كردن در اين محل‌ها به جد خودداري كنند و بر اين نكته نيز تاكيد شده كه در صورت بروز هرگونه حوادث احتمالي، اين شركت و واحدهاي تابعه هيچ گونه مسووليتي بر عهده نخواهد داشت.

3001/6085