عكس یادگاری داوران/ ملی پوشان ایران با لباس سرمه ای

تهران - ایرنا - داوران بحرینی و برزیلی والیبال كه قضاوت دو دیدار ایران و لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی را بر عهده دارند، قبل از آغاز مسابقه عكس های یادگاری گرفتند.

به گزارش ایرنا، دومین دیدار تیم ملی والیبال ایران برابر لهستان در هفته هفتم لیگ جهانی از ساعت ۲۱ امشب آغاز می شود.

اندرسون كاكادور از برزیل و جعفر علی از بحرین كه امشب به ترتیب به عنوان داور اول و دوم قضاوت مسابقه ایران و لهستان را بر عهده دارند، قبل از شروع مسابقه با داوران ذخیره و خط نگهدار عكس یادگاری گرفتند.

گروه داوری پس از عكس یادگاری، باد توپ ها را چك كردن و ارتفاع تور مسابقه را نیز یك بار دیگر اندازه گیری كردند.

علیرضا قریب داور بین المللی والیبال كشورمان داور ذخیره این مسابقه است.

عملكرد داوران این مسابقه در نخستین دیدار ایران و لهستان زیاد رضایت بخش نبود و تقریبا كنترل مسابقه را از دست داده بودند. حال باید دید با تغییر جایگاه داور اول و دوم این مسابقه، تغییری در این روند ایجاد می شود یا نه؟

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه با لباس های سرمه ای وارد زمین مسابقه شدند و پس از پاسخ به ابراز احساسات تماشاگران گرم كردن خود را آغاز كردند.

رحمان محمدی راد مربی تیم ملی والیبال در هنگام گرم كردن بازیكنان ایران گفت وگوی نسبتا طولانی با مهدی مرندی لیبروی تیم ایران داشت. كارلو ساتی مربی بدنساز نیز نظارت بر حركات كششی و گرم كردن بازیكنان داشت.

امروز یوز ایرانی دو باره به سالن ۱۲ هزار نفری آمد تا به همراه تماشاگران ملی پوشان را در طول مسابقه تشویق كند.

شانریت دبیركل كنفدراسیون والیبال آسیا كه از سوی فدراسیون جهانی والیبال نظارت بر دو دیدار ایران و لهستان را بر عهده دارد ۴۵ دقیقه قبل از مسابقه وارد سالن شد.

بازیكنان تیم ملی لهستان نیز ساعت ۲۰ و ۲۲ دقیقه وارد سالن شدند و گرم كردن خود را برای مبارزه دوم با ایران آغاز كردند. لهستانی ها در این مسابقه با لباس های قرمز و سفید به میدان می روند.

یكی دیگر از تغییرات مسابقه امروز تیم ایران برابر لهستان با دیگر بازی ها، نصب دوربین های جدید در جایگاه خبرنگاران و مهمانان ویژه است كه حدود ۱۰ دوربین می شود..

گروه موسیقی سون قبل از شروع مسابقه برای تماشاگران چند آهنگ از آلبوم های خود را اجرا كرد.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در هفته هفتم لیگ جهانی كه روز جمعه برگزار شد، موفق به شكست دو بر سه لهستان قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان شد.

ورزشی(۲)××۱۳۷۹