ناكامي بانوان ايراني در سومين روز مسابقات شمشيربازي قهرماني آسيا

تهران - ايرنا - بانوان شمشيرباز ايران در سومين روز از مسابقات شمشيربازي قهرماني آسيا از صعود به جمع نفرات برتر اسلحه فلوره بازماندند.

به گزارش ايرنا، سومين روز از مسابقات شمشير بازي قهرماني آسيا، امروز ( شنبه) در كشور سنگاپور برگزار شد و سه نماينده ايران در بخش فلوره بانوان برابر حريفان خود قرار گرفتند.

بر اساس اين گزارش، ابتدا الهه قهرماني برابر حريفي از استراليا به پيروزي دست يافت اما برابر نمايندگان ويتنام، ژاپن، سنگاپور، چين و اندونزي شكست خورد و از صعود به مرحله حذفي بازماند.

سروناز مرتضوي ديگر بانوي تيم ملي شمشير بازي ايران، برابر حريفاني از مالزي و اندونزي به پيروزي رسيد اما او نيز برابر نمايندگان كره‌جنوبي، قزاقستان، استراليا و هنگ‌كنگ شكست خورد و به جمع 64 نفر برتر صعود كرد.

نگين كافي ديگر عضو تيم ملي شمشيربازي بانوان ايران با دو پيروزي برابر نمايندگان هند و قزاقستان و شكست برابر شمشيربازان چين، سنگاپور، ژاپن و مالزي به مرحله بعد راه يافت و در مرحله حذفي برابر سروناز مرتضوي كه به جمع 64 نفر برتر صعود كرده بود، قرار گرفت.

كافي با برتري 15 بر 10 برابر مرتضوي ديگر نماينده كشورمان را شكست داد و به جمع 32 نفر پاياني صعود كرد اما با شكست برابر نماينده كره‌جنوبي با اين رقابت‌ها وداع كرد.

ورزشي(2)**9140**1379