۲۷ خرداد ۱۳۹۴،‏ ۱۴:۳۷
کد خبر: 81650338
۰ نفر
تجمع  بدون مجوز در مخالفت با حضور زنان برای تماشای والیبال

تهران - ایرنا - تعدادی كمتر از 100 نفر ظهر روز چهارشنبه در مخالفت با حضور احتمالی زنان در سالن والیبال محل برگزاری دیدارهای تیم ملی ایران در لیگ جهانی در تهران بدون داشتن مجوز مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع كردند.

به گزارش ایرنا، تجمع كنندگان با در دست داشتن نوشته هایی با مضمون شعارهای مرگ برضد ولایت فقیه ومرگ براسراییل خواستار جلوگیری از حضور زنان در سالن های والیبال شدند.

استانداری تهران اعلام كرده بود كه این تجمع بدون مجوز برگزار شده است.

تیم ملی والیبال ایران روز جمعه میزبان اولین دیدار خود از سری رقابت های لیگ جهانی مقابل آمریكا در سالن 12هزار نفری ازادی خواهد بود.

فدراسیون بین المللی والیبال ایران را تهدید كرده است كه درصورت حضور نیافتن زنان در سالن های والیبال، احتمال حذف تیم ملی كشورمان از لیگ جهانی و یا گرفتن میزبانی مسابقات از ایران وجود دارد.

پیش از این و سال گذشته كمیته بین المللی المپیك و برخی دیگر از مجامع بین المللی ورزش در ارتباط با حضور نیافتن زنان درسالن های ورزشی ایران واكنش نشان داده و كشورمان را تهدید كرده بودند.

امسال میزبانی مسابقات جهانی نوجوانان نیز از ایران بدلیل جلوگیری از حضور زنان پس گرفته شد.

تجمع كنندگان امروزمقابل وزارت ورزش با اشاره به اینكه از ورزشكاران حمایت می كنند، مدعی شدند كه موافقت با حضورزنان در سالن ها جواز منكر است و عاملان آن باید در دادگاه صالحه محاكمه شوند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 روز جمعه در سالن 12هزار نفری میزبان تیم ملی آمریكا خواهد بود.

ورزشی**2024*9250*1590