۲۱ خرداد ۱۳۹۴،‏ ۱۷:۳۸
کد خبر: 81642661
۰ نفر
پزشك تيم ملي واليبال: موسوي نبايد برابر روسيه بازي كند

تهران - ايرنا - پزشك تيم ملي واليبال با اشاره به مصدوميت سيد محمد موسوي و اصرار وي براي بازي مقابل روسيه گفت:‌ موسوي نبايد برابر روسيه بازي كند اما اين مساله بستگي به نظر كواچ سرمربي تيم ملي دارد.

به گزارش ايرنا از فدراسيون واليبال، سيامك افروزي آخرين وضعيت بازيكنان را از نظر مصدوميت تشريح كرد و گفت: سامان فائزي آخرين مصدوم تيم ملي واليبال بود كه در مسابقه نخست با لهستان از ناحيه مچ پا مصدوم شد و اين بازيكن براي درمان نياز به دو هفته استراحت دارد كه با اعزام به تهران درمان خود را آٰغاز كرده است.

وي درباره وضعيت سيد محمد موسوي نيز گفت: موسوي نيز از مصدوميت كهنه خود رنج مي برد و در مسابقه دوم با لهستان نيز تا آخرين لحظات قرار بود شركت نكند، اما خودش اصرار به حضور در ميدان داشت و در بازي شركت كرد.

پزشك تيم ملي واليبال خاطرنشان كرد: موسوي براي دو مسابقه با روسيه نيز اصرار به بازي كردن دارد اما از نظر من نبايد در مسابقه شركت كند و بايد هر چه زودتر درمان شود.

افروزي با بيان اين كه موسوي باز هم با اين شرايط اصرار به مسابقه دارد، گفت: در نهايت سرمربي تيم ملي واليبال بايد تصميم بگيرد كه اين بازيكن به ميدان برود يا استراحت كند.

وي درباره مصدوميت مچ دست ظريف نيز گفت: مصدوميت ظريف بهتر شده بود و گزارش آن را نيز به كواچ داديم، اما سرمربي تصميم گرفت به اين بازيكن استراحت بدهد تا درمان مصدوميتش در شرايط استراحت پيگيري شود.

پزشك تيم ملي واليبال در پاسخ به اين سوال كه چرا در ليگ جهاني آمار مصدوميت ها افزايش مي يابد، گفت: ليگ جهاني مسابقات سنگيني دارد و تيم هاي ديگر مانند آمريكا و يا روسيه نيز چندين مصدوم دارند و تنها اين مشكل براي تيم ايران نيست.

وي گفت : سفرهاي طولاني و متعدد، شرايط متفاوت آب و هوايي و تغذيه اي و حتي بي خوابي ها ، مصدوميت ها را افزايش مي دهد.

تيم هاي ملي واليبال ايران و روسيه در 23 و 24 خردادماه در كازان به مصاف يكديگر مي روند .

ورزشي(1)**9140**1581