يك شيرواني مقابل تيم واليبال روسيه بازي مي كند

شيروان - ايرنا - يك كارشناس و پيشكسوت واليبال خراسان شمالي گفت: جوان شيرواني كه بتازگي به عضويت تيم ملي درآمده، 23 خرداد در ليگ جهاني 2015 مقابل تيم ملي روسيه بازي مي كند.

محمداسماعيل مقيمي روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار كرد: علي شفيعي دانشجوي 20 ساله از شيروان، از دوران نوجواني موفق به كسب مقام هاي استاني و كشوري در اين رشته شده است.

وي گفت: شفيعي براي برگزاري مسابقات ليگ واليبال جهاني به كشور روسيه اعزام شد.

سايت فدراسيون واليبال كشور نيز نوشت كه تيم ملي واليبال كشورمان كه براي برگزاري پنجمين و ششمين مسابقه خود در ليگ جهاني 2015 در كازان روسيه به سر مي برد، ساعت 19:40 روزهاي شنبه و يكشنبه مورخ 23 و 24 خرداد ماه به مصاف تيم ملي روسيه، قهرمان المپيك خواهد رفت.

بر اساس اعلام كادر فني تيم ملي با توجه به مصدوميت فرهاد ظريف و سامان فائزي، مهدي مرندي و علي شفيعي در ديدار مقابل روسيه در شهر كازان در ليست تيم ايران قرار خواهند گرفت.

امير خوش‌خبر سرپرست تيم ملي در اين خصوص گفت: با توجه به اينكه سامان فائزي در ديدار مقابل لهستان از ناحيه پا مصدوم شد و فرهاد ظريف هم مدت‌هاست از ناحيه مچ دست دچار مصدوميت است و براي درمان كامل، هر دو بازيكنان احتياج به استراحت دارند به همين منظور به تهران خواهند رفت و مرندي و علي شفعي در روسيه به تيم ملي مي‌پيوندند.

شيروان با 167 هزار نفر شيروان، به عنوان دومين شهرستان پرجمعيت خراسان شمالي داراي پنج هزار ورزشكار سازمان يافته است.ك/3

7186/ 6042

سرخط اخبار استان‌ها