۱۰ خرداد ۱۳۹۴،‏ ۱۴:۲۸
کد خبر: 81629451
۰ نفر
اسپراو: سرویس های پرشی نقطه قوت تیم آمریكاست

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال آمریكا در نشست خبری بعد از اولین دیدار لیگ جهانی 2015 از جوانگرایی و سرویس های پرشی به عنوان نقاط قوت تیمش یاد كرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون والیبال، اسپراو در نشست خبری بعد از بازی ایران گفت: با نظر كواچ موافقم. راسل بسیار خوب بازی كرد. او با اینكه اولین حضورش در این رقابت ها را تجربه می كرد به خوبی از پس كار برآمد. جوان گرایی از برنامه های تیم ماست. بازیكنان جوان خوبی داریم كه می توانند به ما كمك زیادی كنند. در مورد سرویس ها هم با نظر كواچ موافقم. سرویس های ما تیم ایران را با مشكل مواجه كرد. سرویس های پرشی، نقطه قوت حملات تیم آمریكا بود. به جرات می‌گویم این سرویس ها تنها تفاوت ما با تیم ایران در مسابقه به حساب می‌آمد. شرایط و موقعیت تیم ما خوب است. طی سال های گذشته، موفقیت های زیادی داشتیم. فكر می‌كنم حملات ما از آمریكا تیمی قدرتمند ساخت.

اسپراو در ادامه افزود: مطمئن هستم فردا هم بازی بسیار نزدیكی با ایران خواهیم داشت. علاوه بر این دیدارهای برگشت در تهران نیز بسیار سخت خواهد بود. ما در جام جهانی مردان كه به میزبانی ژاپن برگزار می شود هم با ایران مسابقه می دهیم با توجه به بازی های سختی كه همیشه مقابل ایران داشتیم، آن مسابقه را هم نزدیك و دیدنی پیش بینی می كنم.

تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در لیگ جهانی سه بر یك مغلوب آمریكا شد. دو تیم بامداد فردا در دومین مسابقه خود به مصاف یكدیگر می روند.

ورزشی(1)**1379

سرخط اخبار ورزش