میران: در فدراسیونی كه دعوا باشد كار نمی كنم

تهران - ایرنا - سرمربی مستعفی تیم جودوی جوانان با اعلام خبركناره گیری خود گفت: در فدراسیونی كه مسوولان آن با هم دعوا داشته باشند، كار نمی كنم.

محمود میران روز یكشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: وضعیت فعلی فدراسیون از قبل هم بدتر است. واقعا نمی دانم این دعواها و اختلافات موجود در فدراسیون به چه دلیل است و برهمین اساس امروز استعفای خود را به فدراسیون بردم و دیگر برنمی گردم.

قهرمان اسبق آسیا افزود: دوست دارم به جودوی كشورم كمك كنم اما این شرایط سبب شده تا جودوی ما هر روز پسرفت كند.

وی در ادامه گفت: از این پس به عنوان سرمربی تیم ملی آلیش به كارم ادامه می دهم و آنهایی كه می گفتند محمود میران دو شغله است، خوشحال باشند كه از یك شغلم استعفا دادم.

میران گفت: در زمان قهرمانی در 3 رشته كشتی آزاد، كشتی پهلوانی و جودو به صورت همزمان افتخار آفرینی می كردم اما یك نفرهم قدردانی نكرد.

وی ضمن تبریك به تیم ملی تكواندوی ایران بابت قهرمانی در جهان گفت: این رشته با تلاش و همدلی به قله افتخار رسید اما جودو هر روز بدتر می شود.

قهرمان اسبق سنگین وزن آسیا و جهان گفت: سالها در دو وزن 100 كیلوگرم و آزاد برای جودوی ایران مدال آوری می كردم اما مورد تمسخر بودم كه چرا برابر یك ژاپنی شكست می خورم. حالا یك سنگین وزن ایران در آسیا برنز بگیرد تا جایزه نفیسی به او بدهم.

وی در پایان گفت: آرزو می كنم جودوی ایران روزهای فعلی را پشت سرگذاشته و به آرامش برسد تا شاهد شكست های متوالی نباشیم.

ورزشی(4)**3783**1581