۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴،‏ ۸:۵۲
کد خبر: 81613234
۰ نفر
ششمين نمايشگاه الكامپ قزوين گشايش يافت

قزوين- ايرنا- ششمين نمايشگاه الكامپ با همكاري سازمان نظام صنفي رايانه استان عصر دوشنبه با حضور جمعي از مسوولان در محل دائمي شركت نمايشگاههاي بين المللي قزوين گشايش يافت.

به گزارش ايرنا، دبير سازمان نظام صنفي رايانه اي استان قزوين در اين مراسم گفت: نمايشگاههاي كامپيوتر ظرفيت و جايگاه اصحاب فناوري اطلاعات در استان را نشان مي دهد، لذا حضور در اين نمايشگاه ها ظرفيت هاي استاني را مشخص مي كند.

حامد فتوحي افزود: در اين نمايشگاه 40 شركت خصوصي در فضايي به مساحت هزار و 400 مترمربع آخرين دستاوردهاي خود را به مدت پنج روز در معرض نمايش قرار مي دهند.

وي با بيان اينكه تاكنون شركت ها استقبال بسيار خوبي براي حضور در ششمين نمايشگاه الكامپ قزوين داشته اند، هدف از برگزاري اين نمايشگاه را بهره مندي از ظرفيت موجود در بخش خصوصي دانست و اظهار داشت: حدود 80 برند معتبر در اين دوره محصولات خود را به متقاضيان عرضه مي كنند.

فتوحي خاطرنشان كرد: با توجه به نگاه مثبت مديران استان در ششمين نمايشگاه الكامپ بخشي از اين نمايشگاه براي دولت الكترونيك در نظر گرفته شده است كه دستگاه هاي اجرايي خدمات الكترونيكي قابل ارايه به مردم را در معرض نمايش قرار مي ‍دهند.

اين مسوول يادآور شد: در ششمين نمايشگاه الكامپ قزوين آخرين دستاوردها در زمينه سخت افزار، نرم افزار، مشاوره، آموزش، امنيت اطلاعات، اينترنت، اتوماسيون اداري، دوربين هاي مدار بسته، تجارت الكترونيكي، رسانه هاي ديجيتال، محتواي الكترونيكي، بانكداري الكترونيكي، بيمه الكترونيكي، تجهيزات مخابراتي و تلفن همراه ارايه شده است.

فتوحي ادامه داد: اين نمايشگاه با مشاركت واحدهاي توليدكننده و عرضه كننده محصولات در حوزه هاي رايانه، الكترونيك، سخت افزار، نرم افزار و سرويس هاي اينترنتي برپا شده و توليدكنندگان و نمايندگان معتبر و مطرح محصولات خود را به نمايش گذاشته اند.

ششمين نمايشگاه الكاپ (كامپيوتر و تجارت الكترونيك ) از 28 ارديبهشت جاري به مدت پنج روز در شركت نمايشگاههاي بين المللي قزوين داير است و علاقه مندان مي‌توانند از ساعت 16 تا 22 از اين نمايشگاه بازديد كنند.

7389/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها