دكتر روحانی روز چهارشنبه در ورزشگاه باغشمال با مردم دیدار می كند

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی دیدار دكتر روحانی با مردم تبریز و استان را اصلی‌ترین هدف سفر هیات دولت اعلام كرد و گفت: دیدار عمومی رییس جمهوری با مردم از ساعت نه و 45 دقیقه قبل از ظهر روز چهارشنبه 30 اردیبهشت ماه جاری در ورزشگاه تختی تبریز آغاز می‌ شود.

به گزارش روزدوشنبه روابط عمومی استانداری، اسماعیل جبارزاده درگفت‌ و گوی زنده تلویزیونی، به سایر برنامه‌های سفر استانی هیات دولت اشاره كرد و افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، برگزیدگان، روحانیون، سرمایه‌گذاران و تولیدكنندگان از جمله برنامه‌هایی است كه با حضور رییس جمهوری در این سفر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به این كه مردم آذربایجان به میهمان‌ نوازی شهره هستند، گفت: همواره در سفرهای مسوولان نظام به استان شاهد استقبال بی‌نظیر مردم از آنها بوده‌ایم و این استقبال‌ها به نوعی حمایت از نظام و انقلاب و راه مقدس شهداست.

وی با بیان این كه امروز دنیا هر حركتی را كه در جمهوری اسلامی اتفاق می‌افتد به دقت رصد می‌كند، افزود: مردم ما در هر مقطعی نشان داده‌اند كه حامی و پشتیبان نظام و انقلاب هستند و ان‌شاءالله در سفر رییس جمهوری به تبریز هم این پشتیبانی را نشان خواهند داد.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به این كه جمهوری اسلامی در شرایط خاص و ویژه‌ای قرار دارد، خاطر نشان كرد: امروز نظام اسلامی رو در روی استكبار جهانی قرار گرفته و هرچه پایه‌های مردمی نظام تقویت شود تاثیر مهمی در تحقق اهداف انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان خواهد داشت.

جبارزاده با بیان این كه تبریز همواره در تاریخ انقلاب اسلامی تاثیرگذار بوده است، افزود: ان‌شاءالله با حضور گسترده مردم در مراسم استقبال از رییس جمهوری و كاروان دولت تدبیر و امید باردیگر تاثیرگذاری تبریز و آذربایجان در حمایت از انقلاب و تقویت نظام اسلامی در برابر زیاده‌خواهان اثبات خواهد شد.

وی با بیان این كه تمام هم و غم ما این است كه خادم خوبی برای مردم قدرشناس آذربایجان باشیم، گفت: امیدواریم سفر استانی هیات دولت سفری پرخیر و بركت برای استان باشد و مردم استان شاهد دستاوردهای این سفر در روزها و سال‌های آینده باشند.

وی اعلام كرد: وحدت و صمیمیت خوبی بین مسوولان استان حاكم است و این فضای همدلی باید با شور و نشاط مردم همراه باشد تا بتوانیم آذربایجان را به سر ایران تبدیل كنیم.

وی همچنین با بیان این كه از یك ماه پیش بررسی و ارزیابی پروژه‌های نیمه ‌تمام استان در حال انجام است، گفت: همزمان با سفر استانی هیات دولت، تعدادی از این پروژه‌ها كه امكان بهره‌برداری از آنها وجود دارد، افتتاح و عملیات اجرایی تعداد دیگری از پروژه‌ها با دستور رییس جمهوری آغاز می‌ شود.

جبارزاده اضافه كرد: فهرستی از پروژه‌های استان كه امكان بهره‌ برداری از آنها در دو سال آینده با تخصیص اعتبارات مورد نیاز وجود دارد، تهیه شده كه در این سفر تقدیم رییس جمهوری خواهد شد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از اعزام نمایندگان ویژه رییس جمهوری به شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: نمایندگان دكتر روحانی مسایل و مشكلات مربوط به هر شهرستان را بررسی خواهند كرد.

جبارزاده در ادامه سخنان خود با اشاره به اتفاقات بازی تراكتورسازی و نفت تهران، گفت: یكی از برنامه‌ هایی كه برای سفر استانی دولت پیش‌ بینی كرده بودیم جشن قهرمانی تیم تراكتورسازی همزمان با دیدار عمومی رییس جمهوری بود كه تاسفانه با اتفاقات پیش آمده این امر محقق نشد و جای این برنامه در این سفر خالی است.

وی با تاكید بر این كه پیگیر قضایای پیش آمده از طریق وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هستیم، افزود: شخص رییس جمهوری در جلسه هیات دولت و پس از گزارش وزیر ورزش و جوانان نسبت به بررسی دقیق موضوع و برخورد قانونی با خاطیان دستورات لازم داده اند و ما نیز تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم كرد.

جبارزاده اعلام كرد: امیدواریم بتوانیم در فرصت مناسب دیگری از تمام ورزشكاران استان به ویژه بازیكنان تیم تراكتورسازی قدردانی كنیم، هرچند تراكتورسازی از نظر ما همیشه قهرمان است و از آن حمایت می‌كنیم.

1756/

سرخط اخبار استان‌ها