سومين نمايشگاه ملزومات، جهيزيه و فرش ماشيني در قزوين برپا شد

قزوين - ايرنا - سومين نمايشگاه ملزومات، جهيزيه عروس و فرش ماشيني روز دوشنبه با حضور جمعي از مسوولان در شركت نمايشگاههاي بين المللي قزوين گشايش يافت.

مديرعامل شركت نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين در حاشيه برگزاري اين نمايشگاه به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه از امروز تا 25 ارديبهشت ماه سال جاري با حضور بيش از 75 مشاركت كننده به مدت پنج روز در محل دايمي نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين در فضايي به مساحت سه هزار و 600 مترمربع برپا شده است.

هادي نيك فطرت اظهاركرد: در اين نمايشگاه توليد كنندگاني از استانهاي اصفهان، قزوين، يزد، تهران، آذربايجان شرقي و غربي، خراسان، مازندران، گيلان، زنجان، همدان و فارس آخرين محصولات و دستاوردهاي خود را در معرض ديد عموم قرار خواهند داد.

وي، هدف از برگزاري اين نمايشگاه را برقراري ارتباط مستقيم بين توليد و مصرف كننده و آشنايي مردم با آخرين توليدات، فضاهاي مناسب رقابتي به منظور افزايش تنوع انتخاب و دسترسي بهتر به كالاهاي مورد نياز اعلام كرد.

مديرعامل شركت نمايشگاه هاي بين المللي استان قزوين افزود: واحدهاي توليد و عرضه كننده لوازم لوكس منزل، تابلو فرش، فرش ماشيني، تجهيزات آشپزخانه از جمله هود و سينك، سرويس خواب، كفپوش و كاغذ ديواري، محصولات خود را در سومين نمايشگاه ملزومات جهيزيه عروس، فرش ماشيني، موكت و كفپوش به نمايش علاقه مندان مي گذارند.

وي ادامه داد: اين نمايشگاه در مدت برگزاري از ساعت 16 تا 22 در محل دائمي نمايشگاههاي بين المللي استان قزوين براي بازديد علاقه مندان داير شده است.

7389/ 6128

سرخط اخبار استان‌ها