۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴،‏ ۱۳:۳۳
کد خبر: 81594737
۰ نفر
مزایده باشگاه پرسپولیس برنده نداشت

تهران - ایرنا - مزایده باشگاه پرسپولیس هیچ برنده ای نداشت و مرحله بعدی مزایده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، رئیس سازمان خصوصی سازی امروز در نشست مطبوعاتی گفت: وزیران امور اقتصاد و دارایی، ورزش و جوانان و دادگستری روز گذشته اهلیت خریداران باشگاه پرسپولیس را بررسی كردند.

علی اشرف پوری حسینی ادامه داد: هیات واگذاری گزارش این نشست و مدارك متقاضیان را بررسی كرد كه نتیجه نهایی آن نبود برنده در این مزایده است.

مزایده سوم باشگاه پرسپولیس هفته گذشته برگزار شد و 2 پاكت در این مزایده برای این باشگاه باز شد كه شركت‌های استیل آذین ایرانیان و بهنام پیشروی كیش به عنوان متقاضیان خرید سهام باشگاه پرسپولیس در این مزایده شركت كردند.

رئیس سازمان خصوصی سازی خاطرنشان كرد: هیچ كدام از این شركت ها نتوانستند در این مزایده بر دیگری غلبه كنند و پرسپولیس باز هم فروخته نشد تا تكلیف این باشگاه نیز مانند استقلال به مزایده چهارم كشیده كه روز 29 اردیبهشت برای چهارمین بار برگزار خواهد شد، كشیده شود.

وی افزود: شركت بهنام پیشرو مبلغ اولیه را دیر واریز كرده و یكی از سه شرط لازم اهلیت نیز در خصوص استیل آذین ایرانیان ثابت نشد.

ورزشی(3)**2024**1379