بازيكن ايراني-آمريكايي تيم بسكتبال شهرداري گرگان بدون رضايت نامه رفت

گرگان - ايرنا - سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان گفت: بازيكن ايراني- آمريكايي اين تيم بدون رضايت نامه از ايران رفت درحالي كه وي براي حضور در ليگ فيليپين بايد رضايت نامه داشته باشد.

اسدالله كبير روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: بني كوچوئيوي هيچ مشكلي با باشگاه و بازيكنان نداشت و از يك ميليارد و 200 ميليون ريال قرارداد وي همچون ساير بازيكنان 70 درصد آن پرداخت .

وي افزود : از بعد از مسابقه تيم شهرداري با صنايع پتروشيمي (دوشنبه هفته قبل) از اين بازيكن خبري ندارم . بني كوچوئي در ماهشهر به بازيكنان گفته بود، از مسوولان تيم اجازه گرفته است و از نهم ارديبهشت ماه (چهارشنبه هفته قبل) در تهران به ما ملحق خواهد شد.

كبير ادامه داد: روز چهارشنبه قبل از رفتن به سوي آبادان براي ديدار با تيم صنعت نفت اين شهر با خط تلفن همراه (ايراني و آمريكايي) وي تماس گرفتيم كه پاسخي دريافت نكرديم و بازيكنان از طريق فضاي مجازي متوجه حضور او در فيليپين براي انعقاد قرارداد با يكي از تيم هاي باشگاهي اين كشور شدند.

وي از مكاتبات و پيگيري اين مساله از طريق فدراسيون بسكتبال خبر داد و گفت: اين بازيكن با تيم شهرداري گرگان قرارداد، داشته و تا پايان تاريخ آن بايد در خدمت اين تيم باشد.

به گفته وي، مسوولان باشگاه فيليپيني كه از بني تست گرفته اند، مذاكرات و تماس هايي با تيم شهرداري گرگان داشته اند، اما بني بايد وظيفه و تعهداتش نسبت به تيم شهرداري گرگان انجام دهد.

سرمربي تيم بسكتبال شهرداري گرگان افزود: سفر وي بدون اجازه بوده است اما مدير برنامه هاي اين بازيكن هماهنگي هايي را با سرمربي تيم شهرداري از قبل انجام داده و گفته بود كه اين تاريخ بني بايد در فيليپين باشد.

وي خاطرنشان كرد: اين بازيكن به عنوان يك بسكتباليست حرفه اي نبايد تيم را در اين زمان و شرايط حساس ترك مي كرد.

بني ‎كوچوئي بازيكن ايراني - آمريكايي از سال گذشته با تيم بسكتبال شهرداري گرگان همكاري مي كند . وي امسال بازي‎ هاي خوبي را براي اين تيم به نمايش گذاشت ولي به تازگي بدون هماهنگي و كسب اجازه از مسوولان تيم، ايران را به مقصد فيليپين ترك كرده است.

اين بازيكن به زودي قرارداد خود با تيم مرالكو را امضا مي‌ كند.

براساس اين گزارش، مسوولان تيم بسكتبال مرالكو چند هفته منتظر پاسخ مهدي كامراني عضو تيم ملي بسكتبال ايران بودند و بعد از اين كه وي به دليل مسايل شخصي اين پيشنهاد را رد كرد، كوچوئي را جذب كردند.

3014/1648**1581

سرخط اخبار ورزش