۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
کد خبر 81590320
۰ نفر
ايجاد بسترهاي توسعه و رونق بازار لوازم خانگي ضروري است

تهران - ايرنا - دبير نخستين جشنواره تجليل از همكاران برتر در توزيع توليدات ايراني، با تاكيد بر لزوم ايجاد بسترهاي توسعه ورونق بازار لوازم خانگي داخلي، بخشي از مشكلات عمده اين بازار را برشمرد.

به گزارش ايرنا، رضا مزيناني در گفت و گو با خبرنگاران با بيان آنكه اين جشنواره براي اولين بار و با حضور مشاور وزير صنعت، معدن و تجارت با محوريت راستگويي و توسعه پايدار روز يازدهم ارديبهشت در تهران برگزار مي شود، افزود: افزايش قيمت تمام شده توليد محصولات لوازم خانگي در كشور ناشي از رشد قيمت حامل هاي انرژي، مواد اوليه و دستمزد است به طوري كه اين امر باعث شده امكان رقابت توليدات داخلي با لوازم خانگي وارداتي براي توليدكنندگان داخلي دشوار شود.

وي هدف از برگزاري اين جشنواره را قدرداني از تمام همكاران و به نمايش گذاشتن بخشي از دستاوردهاي توليدي اين شركت دانست و تاكيد كرد: با وجودي كه وزير صنعت، معدن و تجارت از همه اقشار مختلف جامعه خواسته براي رونق بازار لوازم خانگي ايراني كالاي ايراني بخرند و با خريد اجناس ايراني از ظرفيت هاي صنعتگران و توليدكنندگان كشور بيشتر حمايت كنند، اميداريم با تحقق اين امر زمينه ارتقاي كيفيت لوازم خانگي داخلي مهيا شود.

مزيناني با تاكيد بر ضرورت ايجاد مشوق براي حمايت از توليدكنندگان لوازم خانگي داخلي، تاكيد كرد: در نمايشگاه بين المللي لوازم خانگي سال 92، به همكاران وعده داده شد چنانچه در چارچوب ضوابط شركت، موفق به كسب سقف فروش اعلام شده شوند،از آنان تجليل خواهد شد و برگزاري اين همايش نيز دراين راستا است. در اين مراسم به 4 نفر از همكاران برتر در شبكه توزيع كشوري 4 دستگاه خودروي توليد داخل اهدا خواهد شد.

وي در پايان از برگزاري دومين همايش تجليل ازهمكاران برتر در سال 94 خبر داد و ابراز اميدواري كرد كه در سال جاري نيز همكاران فعال در حوزه فروش بلور،پلاستيك، استيل و لوازم آشپزخانه بتوانند بستر لازم را براي افزايش فروش محصولات داخلي فراهم كنند.

اقتصام(3)9186**1558