حفاظت زیردریایی رژیم صهیونیستی از سواحل عربستان

تهران-ایرنا- روزنامه فلسطینی المنار گزارش داد : حفاظت زیر دریایی های هسته ای رژیم صهیونیستی از سواحل عربستان سعودی، بیانگر حقایق تازه ای در خصوص ائتلاف میان ریاض و تل آویو است.

به گزارش روز یكشنبه روزنامه المنار، نظام عربستان سعودی در جنگ خصمانه خود علیه یمن به تعدادی از منابع اطلاعاتی تكیه دارد كه مهمترین آنها منابع رژیم صهیونیستی است و این جنگ 'روابط همپیمانی' میان ریاض و تل آویو را فاش كرد.

برخی منابع ویژه به نقل از محافل دیپلماتیك به روزنامه المنار گفتند كه زیر دریایی های هسته ای رژیم صهیونیستی از بنادر عربستان سعودی حفاظت می كنند و هواپیماهای جاسوسی و گرد آوری اطلاعات این رژیم از آغاز حمله ددمنشانه عربستان سعودی علیه مردم یمن سواحل عربستان را ترك نكردند.

همچنین این منابع تاكید كردند مدتی است كه توافق نامه محرمانه ای میان رژیم صهیونیستی و نظام عربستان سعودی منعقد شده است كه بر اساس آن رژیم صهیونیستی از سواحل عربستان استفاده می كند و این سواحل به روی هواپیماهای صهیونیستی باز است.

عربستان هفته گذشته پس از 27 روز حمله سخت به غیر نظامیان و كشتار مردم بی دفاع یمن، از پایان عملیات نظامی خود در این كشور عربی خبر داد، اما دو ساعت پس از اعلام آتش بس، هواپیماهای متجاوز این كشور بار دیگر زیرساختها و مراكز مسكونی یمن را هدف بمباران قرار دادند.

عربستان به بهانه حمایت از عبد ربه منصور هادی رییس جمهور مستعفی و فرار یمن با همراهی 9 كشور عربی به غیر از عمان از یك ماه پیش حملات هوایی و دریایی گسترده ای را علیه مردم و زیرساخت های یمن آغاز كرد كه در پی این حملات تاكنون حدود سه هزار یمنی كشته و چندین هزار نفر دیگر نیز زخمی شدند.

خاورم**9329** 1095