۴ اردیبهشت ۱۳۹۴،‏ ۱۳:۱۱
کد خبر: 81582913
۰ نفر
تمام برنامه های رونی كلمن لغو شد

تهران - ایرنا - تمام برنامه های رونی كلمن قهرمان پرورش اندام حرفه ای لغو شد.

به گزارش ایرنا، رونی كلمن قهرمان هشت دوره مسابقات مستر المپیا (بالاترین سطح مسابقات حرفه ای بدنسازی) و قهرمان پرورش اندام حرفه ای جهان چهارشنبه شب به منظور برگزاری یك دوره آموزشی دو روزه به تهران آمد.

وی قرار بود در روزهای پنجشنبه و جمعه چهار دوره عمومی و تخصصی بدنسازی و تغذیه برای علاقمندان برگزار كند كه برگزاری این دوره ها لغو شد.

همچنین رونی كلمن،‌ قرار بود امروز در نشست مطبوعاتی با حضور خبرنگاران شركت كند كه این برنامه نیز به دلائل نامشخص لغو شد.

علی نجفی رئیس شركت برگزار كننده این دوره ها، گفت: مسائلی پیش آمده كه برگزاری این دوره ها را لغو كردند.

كلمن صبح روز گذشته به منظور ادای احترام به مزار شهدای گمنام در بهشت زهرا (س) رفت.

وی پس از حضور در مزار شهدای گمنام گفت كه برای من موجب افتخار است كه بر سر مزار شهید بیست و یك ساله آمده ام.

خبر برپایی دوره آموزشی بدنسازی رونی كلمن در تهران و حضور وی با واكنش های مختلفی بین كارشناسان این رشته ورزشی روبرو شد.

برخی از كارشناسان حضور این ورزشكار نامدار در تهران و هزینه 150هزار دلاری حضورش را غیرضروری دانستند و اعلام كردند كه با این هزینه می توان كارهای بسیار بهتری برای ملی پوشان این رشته ورزشی انجام داد.

اما دست اندركاران برگزاری این كلاس مدعی هستند كه این هزینه را بخش خصوصی برعهده گرفته و فدراسیون تنها نظارت بر برگزاری و مفاد دوره را برعهده دارد و حضور افراد نیز در این كلاس اختیاری است.

آنان با اشاره به اینكه فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی ایران مشكل اصلی این رشته را در نبود دانش می داند، اظهار كردند كه ایران در زمینه علم این رشته مشكل داشته و سمینار دو روزه رونی كلمن نیز با هدف افزایش دانش رشته بدنسازی برگزار می شود.

این در حالی است كه برپایی كلاس های بدنسازی با حضور این ورزشكار نامدار جهانی برای بانوان واكنش های مختلفی را در جامعه ایجاد كرده بود.

برگزاركنندگان این دوره آموزشی برای ثبت نام از علاقه مندان به حضور در كلاس كلمن مبالغ خاصی را تعریف كردند. صندلی های VIP این دوره از كلاس ها با مبلغ یك میلیون و 800 هزار تومان قیمت گذاری شده است. این بسته شامل حضور در صندلی های ردیف اول سمینار، عكس یادگاری با كُلمن و بیگ رمی، تی شرت با امضای كلمن، اهدای گواهینامه با مهر رییس فدراسیون و كلمن است.

بسته B به قیمت 850 هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف های ابتدایی، عكس یادگاری با رونی كلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و كلمن است.

بسته C به قیمت 650 هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف وسط، عكس یادگاری با كلمن، تی شرت با امضای كلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و كلمن است.

بسته D به قیمت 550 هزار تومان شامل حضور در صندلی های ردیف انتهایی، تی شرت با امضای كلمن، اهدای گواهینامه با مهر رئیس فدراسیون و كلمن است.

ورزشی**1210**1558

سرخط اخبار ورزش