۲۶ فروردین ۱۳۹۴،‏ ۱۶:۱۶
کد خبر: 81572794
۰ نفر
كی روش تصمیم به سكوت گرفت

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال یك روز پس از نشست خبری جنجالی خود تصمیم به سكوت گرفت.

به گزارش ایرنا، كارلوس كی‌روش امروز (چهارشنبه) پس از جلسه با علی كفاشیان درباره صحبت‌های دیروزش كه گفته بود در ایران مثل گروگان است، اظهار داشت: هیچ صحبتی درباره حرف‌های دیروزم ندارم زیرا آن حرف‌ها تمام شد و اگر به دنبال شنیدن آنها هستید، فیلم صحبت‌ها و صدای ضبط شده‌ام موجود است.

وی افزود: از این به بعد من هیچ صحبتی در مورد این مسائل نخواهم داشت و در حال حاضر هم در این باره صحبت نمی‌كنم.

كی‌روش با اشاره به اینكه از این پس فقط درباره كار خود حرف می زند، در پاسخ به این سوال كه در فاصله 36 روز مانده به آغاز مسابقات مقدماتی جام جهانی چه برنامه‌ای برای تیم ملی دارد؟ گفت: از تفكر و سوال شما تشكر می‌كنم اما فعلا صحبتی در این باره ندارم.

وی خاطرنشان كرد: نظرات دیروز من كاملا منعكس شد و امروز روز دیگری است و هیچ صحبتی ندارم كه بخواهم به صحبت‌های روز گذشته‌ام اضافه كنم. اكنون زمانی است كه باید كمی صبر داشت، سكوت كرد و ساكت ماند تا به تیم ملی كمك كنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال كه از صحبت‌های دیروز او برداشت شده كه می‌خواهد با تیم ملی قطع همكاری كند و بهتر است پاسخی صریح در این خصوص بدهد، گفت: باید فرصت بدهیم كه شرایطی مناسب فراهم باشد و آن زمان من صحبت‌هایم را حول و حوش تیم ملی به طور كامل انجام خواهم داد.

كی‌روش در واكنش به این سوال كه آیا نمی‌خواهد به خاطر آن هشتاد درصد مردمی كه خودش می‌گوید دوستش دارند و موافق ماندنش در تیم ملی هستند، پاسخی بدهد؟ گفت: اكنون نیاز به كمی صبر و زمان داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران كه یكی از گران ترین قراردادها را با فدراسیون فوتبال ایران امضا كرده ، دیروز اعلام كرده بود كه در ایران مانند یك گروگان با او رفتار می شود و ادامه كار مقدور نیست.

ورزشی (3) ** 2024**1379

سرخط اخبار ورزش