سخنان مجدد وزير دفاع آمريكا بيانگر شعور پايين وي و غرض ورزي آمريكايي هاست

تهران- ايرنا- معاون امور بسيج و فرهنگ دفاعي ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: سخنان مجدد وزير دفاع آمريكا در خصوص بازديد از مراكز نظامي ايران، بيانگر شعور پايين وي و غرض ورزي آمريكايي هاست.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، سردار سرتيپ پاسدار سيد مسعود جزايري جمعه شب در واكنش به اظهارات مجدد وزير دفاع آمريكا در مصاحبه با شبكه NBC پيرامون بازديد از مراكز و تأسيسات نظامي ايران افزود: بعد از بيانات مقام معظم رهبري و فرماندهي كل قوا درخصوص ممنوعيت بازديد از تأسيسات نظامي ايران، اينگونه سخنان حاكي از شعور پايين بيان كننده يا ناشي از سرريز شدن غرض ورزي هاي طرف مذاكره كننده آمريكايي است.

وي افزود: پيش از اين نيز مقام هاي مسوول ايراني در مذاكرات هسته اي و در چارچوب تدابير نظام، ممنوعيت هرگونه بازديد از مراكز و تأسيسات نظامي و دفاعي را به وضوح و با صراحت بيان كرده اند.

سردار جزايري با بيان اينكه از بُعد ديگر مي توان اصرار طرف آمريكايي مبني بر حضور در مراكز نظامي ايران را در راستاي آرزوهاي پايمال شده و دست نيافتني مقامات كاخ سفيد قابل ارزيابي دانست، تأكيد كرد: توان دفاعي جمهوري اسلامي ايران پُتك سنگين نظام در برابر زياده خواهي بيگانگان و دشمنان ملت ما به شمار مي آيد.

ايرانم**1953 ** 2023

سرخط اخبار جامعه