مشاركت خیرین در امر مدرسه سازی،‌ همراهی مردم با دولت است

سنندج- ایرنا- مدیركل آموزش و پرورش كردستان مشاركت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی را مصداق واقعی ‌همراهی مردم با دولت در اجرای برنامه ها و در راستای رفع مسائل و مشكلات عنوان كرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، رشید قربانی روز دوشنبه در دومین نشست ستاد هماهنگی برگزاری هفدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان در سنندج با تاكید بر استفاده از ظرفیت بالای مشاركت خیرین نیك اندیش، ‌هدف از برگزاری این جشنواره را فرهنگ سازی و ایجاد انگیزه برای مشاركت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی دانست.

وی با اشاره به ضرورت بستر سازی جهت جلب مشاركت خیرین در اجرای برنامه های آموزشی، علمی و فرهنگی در كنار احداث فضاهای آموزشی،‌ به نیاز شدید استان برای حضور و مساعدت خیرین در امر مقدس مدرسه سازی پرداخت.

مدیر كل آموزش و پرورش كردستان خواستار برگزاری كیفی جشنواره خیرین مدرسه ساز از نظر شكلی و محتوایی و استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها و نهادها در این راستا شد.

مدیركل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كردستان نیز در این نشست بر استفاده بهینه از مشاركت خیرین مدرسه ساز در راستای تكمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی و تحویل آن برای سال تحصیلی جدید تاكید كرد.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز كردستان نیز در این نشست از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در دو بخش شهرستان و استان خبر داد و گفت: برگزاری جشنواره های شهرستانی از اول بهمن 93 در سطح استان آغاز شده است.

ابراهیم حسامی افزود: براساس پیش بینی های انجام شده و برنامه ریزی های صورت گرفته جشنواره هفدهم خیرین مدرسه ساز استان دوم خرداد 94 در سنندج برگزار می شود.ك/2

7348/1904

سرخط اخبار استان‌ها