۴ فروردین ۱۳۹۴،‏ ۲۰:۳۲
کد خبر: 81550470
۰ نفر
گزارش وب سایت جهانی فوتبال ساحلی از پیروزی تیم ملی ایران

تهران - ایرنا - وب سایت جهانی فوتبال ساحلی بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در نخستین دیدار برابر لبنان در رقابتهای قهرمانی آسیا، گزارشی از این دیدار ارایه كرد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی شب گذشته(دوشنبه) در نخستین دیدار خود در رقابت های قهرمانی آسیا در دوحه قطر با نتیجه 3 بر 2 لبنان را از پیش رو برداشت.

وب سایت جهانی فوتبال ساحلی در این باره نوشت: گرچه پیروزی 3 بر 2 برای ایران كار راحتی نبود، اما لحظات درخشانی از آنان به ثبت رسید.

همچنین برخلاف پیش بینی های انجام شده، تعداد گل های كمی در این بازی به ثمر رسید، اما این چیزی از كیفیت خوب بازی كم نمی كند.

لبنان در دور اول توانست گل برتری را به ثمر رسانده و تا دور دوم نیز آن را حفظ كند اما پس از آن دیگر نتوانستند به بازی بازگردند تا جاییكه نتیجه دیدار در اولین روز بازی های این گروه به سود ایران به پایان رسید.

ایران پس از یك روز استراحت روز چهارشنبه به مصاف تایلند خواهد رفت و این در حالیست كه لبنان امروز با تایلند به امید كسب 3 امتیاز این بازی به رقابت خواهد پرداخت.

كنفدراسیون فوتبال آسیا در این باره نوشت: ایران با پیروزی 3 بر 2 در اولین دیدار خود مقابل لبنان در رقابتهای قهرمانی قاره كهن، توانست عنوان قهرمان فوتبال ساحلی آسیا را حفظ كند.

لبنانی ها در دور اول مسابقه توانستند با گل گرادا در دقیقه 8 در ابتدای كار بازی را از آن خود كنند و چندی طول نكشید كه دروازه آنها با گل محمدعلی صادقی در دقیقه 13 باز شد و دور دوم با نتیجه یك بر یك به پایان رسید.

پس از آن در دور سوم گل های فرید بلوك باشی در دقیقه 29 و محمد احمدزاده در دقیقه 35 فضای تنفس را برای ایرانی ها باز كرد و لبنانی ها گرچه در دقایق پایانی بازی با ضربه محمد حلاوی توانستند یك گل دیگر را از آن خود كنند، اما در حقیقت بازی به سود ایران به پایان رسید.

پیروزی ایران مقابل لبنان در آخرین دیدار روز اول رقابتهای قهرمانی آسیا در حالی بدست آمد كه سرمربی لبنان پیش از برگزاری این بازی در گفت وگوی اختصاصی خود با سایت رسمی فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) تأكید كرده بود: تیم ایران بسیار قدرتمند است. آنها چندین بار به جام جهانی فوتبال ساحلی صعود كردند و در سالهای اخیر در دیدارهای دوستانه خود توانستند بر تیم های روسیه و برزیل غلبه كنند. ایران بهترین تیم آسیا است و در حقیقت ما مسابقه دشواری در پیش روی داریم. بازیكنان ایرانی از خلاقیت بازی سازی خوبی برخوردار هستند.

رقابت های فوتبال ساحلی قهرمانی آسیا، انتخابی مسابقات قهرمانی سال 2015 جهان در پرتغال است.

ورزشی(1) ** 1067 ** 1071