۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۲۳:۵۴
کد خبر: 81547993
T T
۰ نفر
محور گلیداغ به كلاله در استان گلستان به سبب ریزش كوه مسدود شد

گرگان - ایرنا - فرمانده پلیس راه گلستان گفت: محور گلیداغ - كلاله در این استان به سبب ریزش كوه از مقارن عصر جمعه مسدود شد.

سرهنگ علیرضا قدمی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: استمرار بارندگی طی روزهای اخیر باعث رانش زمین و شسته شدن كوه در برخی مناطق گلستان شده است و به همین سبب عصر امروز شاهد سقوط سنگ و مسدود شدن جاده در حوالی پلیس راه چتال واقع در محور گلیداغ - كلاله در شرق این استان بودیم.

محور گلیداغ - كلاله پیش از این كه در چند نوبت جاده جنگل گلستان به سبب جاری شدن سیل مسدود شد، به عنوان محور جایگزین برای ارتباط استانهای خراسان شمالی و گلستان از مسیر آشخانه مورد استفاده قرار می گرفت.

فرمانده پلیس راه گلستان بیان داشت: این محور به سبب تعطیلات نوروز شاهد تردد بیشتری به نسبت سایر روزهای سال است لذا نیروهای راهداری كار خود را برای باز شدن جاده آغاز كرده اند و انتظار می رود تا فردا بازگشایی شود.

سرهنگ قدمی بیان داشت: محور گلیداغ - كلاله در حوزه ارتباطی استانهای گلستان و خراسان شمالی به لحاظ فعالیتهای كشاورزی و اقتصادی نیز حایز اهمیت است.

گلستان با حدود 5 هزار كیلومتر راه ارتباطی به سبب اقلیم متنوع و جاذبه های گردشگری همچون دریا، جنگل، دشت و كوهستان استان هدف گردشگری محسوب می شود.

6203/6159/ 3404