۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۲۰:۵۵
کد خبر: 81547942
T T
۰ نفر
توقيف 72 ساعته خودروهايي كه سه تخلف همزمان دارند

قم - ايرنا - رييس پليس راه فرماندهي انتظامي استان قم با اشاره به ايام نوروز و حجم تردد خودروها در محورهاي مواصلاتي از توقيف 72 ساعته خودروهايي خبر داد كه سه تخلف همزمان داشته باشند.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ اردشير جمشيدي راد در گفت وگويي افزود: در ايام نوروز تخلفات خودروها شامل سرعت و سبقت غيرمجاز، انحراف به چپ، استفاده از تلفن همراه حين رانندگي، حركت از شانه سمت راست جاده كنترل و در صورتي كه گشت ها سه تخلف هم زمان بينند حتما وسيله به مدت 72 ساعت توقيف مي شود.

وي هدف از گشت هاي نامحسوس را برخورد با خودروهاي حادثه ساز اعلام كرد و گفت: اين گشت ها با تردد در سطح محورها تخلفات حادثه ساز را هم پوشاني كرده و خودرو متخلف توسط تيم بعدي متوقف و به تيم هاي گشت اعلام مي شود و وسيله مورد نظر در اولين پاركينگ و يا اولين تيم گشت كه مشاهده شد حتما متوقف و به پاركينگ منتقل مي شود.

رييس پليس راه فرماندهي انتظامي قم با تاكيد بر رعايت قوانين و مقررات با بيان اينكه كوچكترين بي احتياطي حوادث تلخي را رقم مي زند اضافه كرد: رانندگان ضمن پرهيز از عجله و شتاب به ازاء هر دو ساعت رانندگي در پاركينگ توقف و به زودتر رسيدن به مقصد فكر نكنند. ك/1

/8138/ 6133/

سرخط اخبار استان‌ها