۲۹ اسفند ۱۳۹۳،‏ ۱۹:۳۴
کد خبر: 81547901
T T
۰ نفر
استاندار قم درگذشت والده رييس جمهوري  را تسليت گفت

قم - ايرنا - استاندار قم در پيامي درگذشت والده دكتر حسن روحاني رييس جمهوري كشورمان را تسليت گفت.

دراين پيام كه نسخه اي از آن عصر جمعه در اختيار ايرنا قرار گرفت؛ آمده است: در ايام حزن و اندوه شهادت ام ابيها حضرت فاطمه زهرا(س) خبر درگذشت والده ماجده جناب آقاي دكتر روحاني موجب تاثر و تالم گرديد.

پيام ادامه يافته است : اينجانب ضمن ابراز همدردي، اين مصيبت وارده به محضر مقام عالي دولت تدبير و اميد و عموم بازماندگان محترم منتسب به اين مادر گرامي به ويژه سرور ارجمند جناب آقاي فريدون تسليت عرض كرده، از درگاه ايزدمنان غفران واسعه و همنشيني آن بانوي متقي با صاحب اين ايام و اجر جزيل و صبر و عافيت براي جناب آقاي دكتر روحاني مسالت دارم.

بانوي مومنه و مجاهده خانم سكينه پيوندي مادر رييس جمهوري كه در دوران نهضت اسلامي و دفاع مقدس رنج هاي فراوان كشيد، پس از تحمل چند ماه بيماري در سن ٩٠ سالگي،امروز دار فاني را وداع گفت .

مراسم تشييع و خاكسپاري آن مرحومه ساعت ۹ و ۳۰ دقيقه روز يكشنبه دوم فروردين ماه ۹۴ در سرخه و مراسم ختم در همان روز، ساعت هاي ۱۴ و ۳۰ تا ۱۶ در سرخه و همچنين ۱۶ تا ۱۷ و ۳۰ دقيقه در سمنان و مراسم ختم تهران نيز ساعت ۱۱ تا ۱۲ و ۳۰ دقيقه چهارشنبه پنجم فروردين ماه در مدرسه عالي شهيد مطهري تهران برگزار خواهد شد.ك/1

/8138/ 6133/ 1539